Prijava

Oćeš da mi izmeriš kuratz?

Brate otežavaš mi merenje, samo ti noge vire iz dupeta.

Kakano je da se traži razmod jednog od dva moda koji nešto kao i moderišu.
Drugo, dopada mi se celtov: "Razmodovati jer smara".

Kakano je da se traži razmod jednog od dva moda koji nešto kao i moderišu.

Razmod jer me maltretira. Banovala je jedno 20 autora trajno.

kakano hahahaha

Pa, realno. Ona i čegs kao jedini nešto moderišu. Pardon, YCHTT povremeno navrati da nam poželi "jebem vam familiju".

Svi postanu bezdušni kad postanu moderatori.
Celt je bio baš bio atila bič božiji dok je modovao sad je ok dok ne moderiše.

Razmod jer me maltretira. Banovala je jedno 20 autora trajno.

Maltretira i druge, ni meni ne bi bila prvi izbor za moda, ali Vuka više nema mnogo relativno psihički stabilnih ljudi za moderaciju (čitaj, one koji spavaju bez Bensedina).
Od nas što smo ostali, svi bismo seli za jedan manji slavski sto... Bez Lethama, on reče da je Rvat.

Kakano je da se traži razmod

Kakano

ovo kao da izgovara neki bradati matorac u tri cetvrt pantalonama i sandalama na nogama sto ima samo cerke i nijednog sina

ovo je najpickastije nesto

Upravo, baš kao i ideja

Daje meni moda i da vidite da niko ne bi bio banovan osim ako ne bi pravio baš teška sranja.
Spem i vredjanje ukinuti kao prestupe.

Nikad se samonom javno nije raspravila ni za jedan ban glavni argumenti su joj da sam glup, peder mali i debil.

Erua je trajnovala jer je otvorio temu protiv nje.

@Rasni: Znaš šta, možda treba tebi i Bohoru dati mod. U fazonu, šta loše može da se desi. Kad od par hiljada aktivnih ljudi na sajtu u roku od par godina imaš par desetina.

glavni argumenti su joj da sam glup, peder mali i debil.

Kad dobiješ mod, lepo ti banuj nju

kad bi se ukinuli moderatori, sve bi bilo isto. pomamilo bi se 10 njih prvih 4 sata, ololololo nema moderatora, kacili bi kurce picke govna i ostala sranja, i onda bi to postalo dosadno, i vratilo bi se na ono sto je i sad. mozda bi cak bilo i zanimljivije na forumu.