Prijava

Pa poenta je da treba do mozes svima da kazes da su debili i pederi. Ali to je dotična napravila dostupno samo njenim miljenicima.

Ovoj sajt je pred gašenjem a oni filozofiraju i kurče se moći na internetu.

kad bi se ukinuli moderatori, sve bi bilo isto. pomamilo bi se 10 njih prvih 4 sata, ololololo nema moderatora, kacili bi kurce picke govna i ostala sranja, i onda bi to postalo dosadno, i vratilo bi se na ono sto je i sad. mozda bi cak bilo i zanimljivije na forumu.

Upravo. Ali više je fazon, oni se sad kao ljute što ne smeju da kače kuracpičkusisugovnodupe, a moderatori se prave kako su ovde neki nadzorno-upravni odbor, pa im ne daju. Što je glavno, mislim da bi to trajalo jedno 3-4 dana, onda bi Dejan to video, lika je ionako već smorilo sve, verovatno bi zgasio sajt... I to bi njemu lično bio najznačajniji događaj u puna dva minuta celog tog dana. Kontam da on ima neku simboličnu zaradu od banera, pa da mu to taman izađe trošak za hosting.

Njega odavno boli za ovaj sajt.

Njega odavno boli za ovaj sajt.

Nemoj tako, u februaru se posle 2 meseca smaranja mailovima udostojio da dođe i sredi postere i reakcije.

kaizen
napiši kakvi su ti planovi sa sajtom u naredno vreme.
plan je da nema plana.

zasto mora sajt da se menja, uvode invocije? vukajlija ima strategiju lokalne kafane. dok dolaze gosti - radi. kad ne budu vise dolazili, zatvoricemo.

Pazi cara, STRATEGIJA LOKALNE KAFANE.
Trenutno je pre strategija bircuza za zalutale slučajeve.

Strategija oteraj sve osim par retarda.

A, dobro, mislim, i sad mi očekujemo od njega neku strategiju. Lik se malo zezao, sajt je nastao spontano pre desetak godina, spontano se razvijao, spontano su se ljudi zasitili i to je to. Pojaviće se nešto novo.

postanu bezdusni

Hahahahahaahahau jebem ti leba

Dusmani jeeebote

Ludaku jedan :D :P

Nek puknu dusmani rasnine

Bezdusan i dusmanin nije isto. Degeneriku krezubi.

https://youtu.be/hYnq5At7Z_k

Evo ovde se pominju dusmani ovo ces razumeti jer je na tvom jeziku

Ahahhahahahahahah dušman i bezdušan nije isto.
Treba li ti crtati?

Mislim možda kod vas lubeničara iz Bečmena jeste isto ali u civilizovanom društvu nije.

Zašto je to uopšte postala tema?

Jer nije dozvoljen spem a jadnik mali je atenšnhor pa mu je to jedini način da bude primećen XD

nes jebati boxore

Je l si baš siguran? :-D

Ušao si još 0,22 cm bohore. Samo napred.