Prijava

Ali Mirka i deluje kao žena koja će roditi četvoro dece, Jelena glumi neko ludilo... Ali da, mora da ima taj imidž, u pravu si.

Ps brate, predugo su Đoković i ova njegov zajedno da bi samo zbog marketinga pala svadba. Mogao je da je otkači hiljadu puta do sada. Možda se stvarno vole awwwww

Pa naravno da mu je u pocetku bila kul mozda je i bila grmljavina riba dok si bili hajskul(ovo za fmn britis inglis :*) i cekala ga da se vrati sa turnira u mariboru ali ako mi neko kaze da nije nekad mislio da je odjebe i prangija neku larisu rikelme nek jede govna

daleko je ta od srednjoskolske ljubavice, proracunata je to budalina samo o parama misli, koja normalna devojka bi trpela pleme Djokovica

Haha, baš si obziran, Ps, hvala ti :)) Žena je prestala da se šminka, ej... Prirodan izgled i te fore, ma daj...

Pa najveca misija im je da pokazu da su obicni i da ih uspeh nije pokvario. Mislim kao ona se ne sminka hahaha nisam ni znao za to ali on kao ide po pijaci prica s babama dal ih boli kuk ili imaju kataraktu i slihta se svima sto kao sere na njihovom jeziku ma daj bre pusi kurac majmune isti si kao mi osim sto imas milion maraka. Al poenta je da kad ima takav imidz moze da dobije zemljiste dzabe jer ko sme da se pobuni sto je nesto dobio nole on je uradio za ovu zemlju vise od politicara. Vlade divac npr nije imao takav imidz pa ga razapese za voda vodu xd

Kako uopste moze biti normalan neko ko je srbima ok? Pa mi smo majstori pljuvanja jbg ako nam valja znaci da je debilcina. I neko ko se nikome ne zamera pa jebem ti mater ako nikad nekome ne kazes jebem ti mater

seme djokovicevo nije dobro nesto :/

Ma upao je u mašinu i sad nema nazad, mora tu sliku da održi. Bar dok mu traje karijera, posle možda i šutne Jelenu i bude sa Natašom Bekvalac, haha :) Bili su oni jedno vreme zajedno, čini mi se?

Smem da se zakunem da bih pre jebao Đokovićevu kevu nego Jelenu.

Fmn previse pratis tabloide haha nemam pojma

Boh brate nemam ti pojma keva mu je uvek u nekoj glupoj no1e majici kada je vidim ali cenim da mu cale nije tunjavko ko i da je znao sta radi

Haha, pa neće Gonzo ništa da kaže, on ima sigurno te informacije :))
A znaš kad ti Nata posveti pesmu, to znaš :)

Verujem da gonza zabole za to skoro kao i mene lol

Ne bi ni to znao da mi nisi rekla haha ne gotivim ja nju nikako kao ni svakoga ko se izdrkava preko dece

Voleo si skota peva Goca Tržan ne Nata haha
Brt loše joj je ovo izdanje ume da se namontira

Fmn samo da znas da cu sutra kad ne budes bila tu editovati postove pa da ispadne kao da procamo o seksu i da nagovestavamo da smo se jebali xdd

Boh na pesmu pseto misli se

Pa znam samo sam ja nabacio da si skot u Gocinoj a ne pseto u Natinoj kapiraš