Prijava

Flašu u kojoj razmućuješ step možeš odmah da baciš,ta boja više nikad ne može da se skine.

Sjećate li se ljudi LIMUNTOSA? :D
To se posle rata pilo, ja ne znam kako nismo pocrkali. Ono je top 3 otrova sig.

EDIT:

Jel to bješe ovaj STEP?

id u kurac.limuntus sidu lecio!
pored stepa bio i neki za manje para,a moglo 2 litre da se napravi.fruti ili tako nesto.

izgubio sam 4 prijatelja u djetinjstvu zbog njih

salim se, lepo je..lepo je za neke sterilne zene i muskarce koji voze hyundai :D

Hahahahahahaha

двојни Ц, нема даље.

Moć prirode - jabuka, pomorandža i šargarepa. Ehh, dani detinjstva.

I da, bio je neki špiritus, nzm kako se zvao, 28 dinara koštao od Manga, 2l, negde 2003. Kako smo to kao klinci pili posle fudbala...eee...čips i sok 52 dinara..

Klakeri jebeni, svi oni golo govno 30 din klakeri jebu

oni socijalni na raredjivanje.bila neka fabrika ili kako se to vec zove kada smo bili klinci.neka alternativna,nista mejnstrim.pravili te sirupe i gazirane.jednom nam drugar doneo litru sirupa od kole.6-7-8 litara cistog zadravlja kada se razredi.ako ces gazirano,onda sa kiselom napravis.bilo bolje sa obicnom vodom.to nije bilo u prodaji,nego ovom doneo ujak ili tako neki rod koji je radio tamo.bilo nam neverovatno ukusno,pa smo vrlo brzo popili.

bravo sale, izlezavanje na Rasini uz klaker - NEPROCJENJIVO

Ali najjaca stvar..
Svi klakeri isti.
I onaj od 30 i onaj od 50 i od 80 (bahus)
Svi isti ukus, sve..

mada realno na eks je za nijansu ukusniji

Bahus > Na eks. Nekako mi je oldskul ime Bahus, jbg, Paraćinsko dete. :)

Ово је било хит кад смо били клинци, у школи на одмору се увијек трчало до продавнице да се купи док се не разграби.
http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2012/07/step-sok-iz-kesica-.jpg

Karamba sok je veći andergraund i od stepa ni sliku nemož naći na netu

мислим да је будимкин сок од јабуке најачи

и фрувитини су ок

фрувитин од дуње јебе нпр.

dusan1001
Karamba sok je veći andergraund

brate...di se toga setio.za vreme bombardovanja novosadska mlekara delila sokove klincima.nesto se derali neki na protestima,brane most,ovo-ono,a iz nekog kombija neki ckodei dele soka.tada sve sto je bilo u tetra paku je bilo retko za konzumirati,pa je stoga radost bila jos veca.