Prijava

стевчова борбена моћ - корен из -1

Moderatori:
--------------------------------------------------
Urrad - 5

Који је ово ниво, Булма?

L@ki
Moderatori:
--------------------------------------------------
Urrad - 5
Који је ово ниво, Булма?

Ja mislim da je 5 bio borbeni nivo onog farmera što je napao Raditza nakon što je ovaj tek sleteo na Zemlju.... mada ako se dobro sećam to je više bila parodija da je borbena moć farmerove puške bila tolika.

Vrlo verovatno grešim, ono Saiyan sagu nisam gledao baš baš baš dugo.

Da, farmer je imao 5 borbenu moć... Mada to za pušku je stalno debata... mislim skauter samo računa ki a realno puška ne može imati ki... mada opet Toriyama opako odstupa od logike redovno.

Pa ne znam... U DBZu je najmanje zabilježeno 5, što ne znači da nema manje od toga...

A zašto ne <3 hehe... hehehe

Sasvim moguće je da ki manji od 5 bude manji od pet.

Cak i <1 moze biti beskonacno velik broj u minusu.

Koja je borbena moc skauta?

Pazlijo sad sam jeo pecenja i pio spricera jel trenutno imam veci power od tebe jer mi deluje kao da imam 4 miliona

Pozdrav Ps.

Ja i moj kolega Ol sa instituta za istraživanje ljutine, nijesmo primjetili značajniju korelaciju između unošenja pečenja i alkohola u organizam i povećanja odnosno smanjenja stepena ljutine (pa samim tim ni power levela).

Cijenim da je sve to samo subjektivan osjećaj, međutim ostavljam prostor i za druge opcije.

Proceni mi borbenu moć. Uzmi u obzir i moju retro fotografiju sa profila.

fotografija sa profila(iz filma la hain koji je dobaaar film inace) ne ulazi u obzir,a ti si nekih pa fazon 150,200

inace

http://vukajlija.com/forum/teme/70396-borbena-moc-vukajlijasa?strana=3#post_3517026

hahahaahh to

Zhajk pre svakog udarca sajanskom pesnicom kaže "wasya nagara!" sto u prevodu znaci "lopta je okrugla"

Zhajk (potencijalni vođa plemena Zagyro)

Haroshiy Pyc - snaga 540. Oružje čekić.
Edit : Minđuša je delovala tako da je snaga spala na 220.