Prijava

hahaha celtic ti prestizes zhajka polako mogu ti reci

to moze da leti.a kad bi ga uvecao 20 puta bio bi velicine misa vrv.treba ga uvecati 2 hiljade puta i leteti njime

a mislis da ne bi bio i dalje lomljiv jako

U nekom terarijumu bih držao jednog samo... djeluju mi simpatični a opet strašni ako bi se namnožili i lećeli po sobi sa ovih zilion oči i glavom ka da su izašli iz Aliena upravo

hah insekti su najjaci.pre neki dan udarim pauka sakom preturio bi coveka a pauk se i dalje mrda.mrav moze da ponese tezinu 10 puta tezu od sebe, i jos trci sa tolikom tezinom, to se secam iz emisije zooteka a voditelj je jos rekao da kada bi mravi bili velicinie kao ljudi istrebili bi nas

pa dobro mravi su jaki i mnogi isekti al vidi krila prozirna pretanka nije bas za letenje s teretom nekim jakim...morala bi da se uveca toliko da covek bude u odnosu na nju ono sto je ona sad u odnosu na coveka

ne bi je mogao jahati da je velicine kera a da leti...cak ni ako si dete,petit bicarka,midzet itd

pa neznam sta da radimo

pa lupis jedan 400000000 na daljinski za uvecavanje da budes siguran

(celtic smajli)

Jbt, ne znam zašto me čude ove životinje, kad ne mogu da se načudim ni dovoljno narugam izgledu pripadnika sopstvene vrste....