Prijava

ja da nisam mentol trenutno bih imao 50

I am sorry for boddering you but I have one appeal that might look minor to you but means a lot for me.

I play UEFA McDonald's Fantasy '16 and I didn't really red the rules, namely I didn't saw the rule that says:

-Players who are substituted out will score 0 points. The captain bonus will be lost from your original captain if a new captain is selected. Substitutions and captain changes can't be cancelled once confirmed.

So, could you please help me and put my substitutes Dario Srna and André Schürrle back instead Marc Bartra and Renato Sanches? No one who has watched even a one football game would not made those substitutions, including me, so I please you one more time to help me I would not abuse your kindnes and affability.

Sports greeting!

stavio sam sportski pozdrav na kraju, mora da upali xddddd

AHAHAHHAHAH ma daaaaaj

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa kad su mogli da prime kosovo omogućiće ti promjene u timu sig.

Стварно, требало је да напишеш да си са Косова, ал' прећутиш да си Србин, они претпоставе да си Албанац и занемаре правила одмах лоло

Ako ti bude zapinjalo tih 6 bodova od srne da me prestgneš kad se budemo klali za 14. mesto, priznaću ti ih zbog ovog mejla :)

Necu ja 6 nego 8 brt kapiram da bi sa 50 bio dobar rez za sada ovako kurcinela al nema veze psetovi dzentlmeni se tek zakuktavaju bicete jebani(ovi do sedmog mesta xdd)

Hahahaha pismo je prepobeda dao bih ti ja mojih 6 poena da mogu zbog toga ahahahaha

affability

Kakva elokventnost, mislim da si ih sarmirao

Strajnić čekao 60 minuta da baci foricu sa Peleom

Prodao sam Pelea pre početka NI SAM NE ZNAM ZAŠTO

Najavili su da će ovaj Denajer igrati na štoperu, on na klupi, bacio sam 3 Drakslerova boda ni za šta. Darmijan zamenjen u 50 i nekom i ništa od klin šita. De Brujne truba. Jedino Kandreva asistenciju. Zadovoljan - nisam.

De brujne je level nešto iznad čobana na livadi. Mada da ne grešim dušu kao i cela belgijska rep. uglavnom.

киелини и буфон +11

мада сам навијао да приме гол јбг, чекао 1х и I0-1 за новце. ал' добро, макар сам се трг'о мало у фантазију.

Imao sam po jednog odbrambenog u obe ekipe večeras i obojica su dobili po žuti karton. 5 poena od trojice danas i to svih 5 od jednog. Predivan dan.

Ja cu vam reci kakav je dan kada mi odgovore i da li je uefa mafiosi ili je uefa conecting people

Sutra Fuks i Arnaut jebu Paprikaše jako

Ako mi igrač ne igra, avtomatski se ubacuje izmena jel tako?

Nadao sam se da će Belerin nekom magijom u startnu bez preteranog razloga, tj. zato što ne volim ćelavog matorca. Iako nije bilo logike + je naknadno pozvan jer se skršio Karvahal.

Pa da upadne Bonući mađija da me počupa malo.

Treci bih bio da se nisam sjebo sa bodom zaostatka za ovom dvojicom sto dele drugo mesto joooooj sudbino kleta! E ljudi ja sam debilcina ne mogu da prezalim 7 bodova jebem tiko da sam ne znam kolike pare izgubio