Prijava

tipujem na origija.... lukaku nek odmori prvu tekmu

Nikakvi Origiji i Lukakui i Bentekei neće uraditi ništa. Žabari večeras klinšituju.

Jel osećate miris prdeža koji ostavljam za sobom HAHAHAHA

Ukoliko se isprdim arminu van burenu u facu onda je moja misija uspiješna

PROTIP
Sutra Dragović daje gol i klinšituje
PITORP

Ok, srna aut prekosutra

Данас сам направио све 4 измене, тако да тренутно имам 43 бода и чекам двојицу Италијана, двојицу Белгијанаца и Руи Патрисија сутра. Надам се да остајем међу прва три, то би био одличан почетак.

nisam bio u prilici da zameninm pikea i evru.jel to implicira da sam popusio 12 bodova?ne moze da se menja,pa reko mozda tek moze kada se sve tekme zavrse...ili jednostavno ne moze.

Ne moze da se menja kad pocnu utakmice. Moglo je nocas npr. A sad kad su odigrali Evra i Pike, nemaže da se menja.

Može uveče negde od 12 (dok sračunaju bodove) pa sutradan do prve utakmice.

to sam i mislio.logicno mi bilo tako.jebi ga,nema 12 bodova.

Ja imam pitanje jedno takodje:

Igrao mi je igrac X i skupio npr 3 poena, ja sam jutros umesto njega metnuo igraca Y i on je imao nula poena, da li ako veceras posle tekmi vratim igraca X dobijam njegova 3 poena ili sam mentolcina sto sam zamenio?

Players who are substituted out will score 0 points

ne bi trebalo da moze, ionako je sranjo sto moze ovoliko da se menja

Mentolčina si što si zamenio.

Jebo me pas izbacio sam srnu sa 6 bodova da probam sa bartrom ako zaigra i naravno da nije usao i izbacio pogbu sa 2 ubacio nekog mentola portugalca da probam na user

E jebem ti i klasicno srpsko necitanje pravila, prirucnika i picke materine i sve

Pitaj ih mejlom da te puste da vratiš.

Čitavih 9 poena sam ostvario za sad, 2 od Grizmana 6 od Inijeste i 1 od nekog Šveđanina, više ne znam ni kog sam ubacio, sad očekujem poene od Bufona, Kjelinija, Imobilea i De Brujnea.

coa nisam siguran da zelim da mi odgovoris da li se zajebavas jer sam ti poverovao da si ozbiljan