Prijava

Jebem ti boateng majku crnu po sred usta

Imam Nojera i Boatenga, ali imam i Bonućija, što na kraju možda i najbolje ispalo s obzirom da većina ima švaboa u odbrani xd

I Ozila kapitena imam da

Zašto žabari nose crnu traku na desnom rukavu? Ko je riknuo?

Bio neki napad u Bangladešu izgleda gde su najebali Italijani i Japanci juče, reče Stojanović na početku.

Imam bonućija, kad sam video da će da šutira reko' u kurac, opet minus.

Sjeba mi klin šit boatenga i hektora, gomez se povredio, gece ne ulazi, ako ispadnu nemci - najeb'o sam lagano. Jedino özil korektan za sad.

Nojer, hektor, humels i ozil to je znaci oko 300 godine klinsitova

Fala na info, coakg, nisam gledao od početka.

Da je gomez iskoristio ono - malo bi me vratio iz ovog mulja gde sam se našao, ovako kurac opet. Ja još na prvenstvu nisam pogodio špica koji daje gol, lol.

lol ladno golmani dobijaju poene za odbranjene penale do jaja

a kurac, skinuše nojeru

I ja napisao pa obrisao post sada, bag neki bio izgleda

10 bodova bili dali nojeru ja reko vrh obradovao se ko malo dete

имам 4 францушчине сутра на терену и једног у изменама, надам се канонади у мреши рибара и клин шитовању

пс. како мењам капитена?

Još se uzdam u pajea kapitena, mada je možda sigurnije staviti traku lorisu, ali jebe mi se baš.

Da su nemci ispali, sa 10 igrača bih igrao naredno kolo, dva poljaka, dva belgijanca, pet nemaca, kukukuku.

пс. како мењам капитена?

Nisam ps ali mogu da odgovorim xexe
Klikneš samo igrača kog hoćeš da kapitenuješ i ideš na make captain i to je to (možda confirm gore nisam siguran da li izbaci)

Pojma nemam šta ću sa transferima za polufinale, ispadoše mi Poljaci (4), Belgijanci (4) i Žabari (2)
Ako ispadnu i Francuzi zbogom prvom mestu

koliko se menja u sledecem kolu?4 mu bas dodje loma...

Semi-finals: 6
Final: 6

Meni za sada nije ispao ni jedan igrac, sve koje sam ubacio su prosli u semifinals pa cu moci da kombinujem kako hocu. Pod uslovom da ne ispadnu francuzi al nema od toga nista paje danas gol i asist i klin situju i cao

U stvari imam poljaka jednog hehe al za sada 39 ovo kolo(coakg i ja) naivise od sviju i 4 igraca danas. Metnuo sam mangalu kapiram da ce on danas umesto ramija igrati a bio jeftin do jaja

umtiti igra verovatno

da l će morati da se zamene svi koji su ispali? ne piše nigde, a ne bih da ostavim nekog, pa da mi računaju 0p