Prijava

Sa 18. na 8. mesto jebo te!

Inače tipujem da su alana i rand dupli od gruje. Jer godinama igraju prediktor, a niko ne zna ko su ahahahah

2 zaredom nijesam pogodio ali mi je drago što su Italijani dobili.
Belgijanci definitivno bolji po pitanju kvaliteta igrača naročito po pitanju ofanzivnih vezista i napada, ali Italijani mnogo bolje funkcionišu kao ekipa. Odlično se grade u odbrani, odbijaju lopte u šesnaestercu sasvim solidni, u napadu mogu iz dugih lopti da igraju a i dobri su im pasovi u napadu što se viđelo kod drugog gola.

Mislim da je prerano još išta prognozirati bar dok se ne završi drugo kolo ali italijani su mi sada prilično siguran pick za polufinale.

Što se tiče superstara ja i pazl ubedljivo prvi. Ja 22 on 19, ostali boranija ahahah

Ej svi odigrajte tim za drugu fazu u superstaru, ima još 18 sati, idite na round 2.

Inače tipujem da su alana i rand dupli od gruje. Jer godinama igraju prediktor, a niko ne zna ko su ahahahah

Kako to? Ja sam očigledno lik iz alternativne srpske istorije a oni su čista epska fantastika, nemamo ama baš ništa zajedničko.

Nečiji su dupli to je sigurno, ajde ranije su i prolazili kad je bilo mnogo više ljudi na sajtu. A sad kad nas je ovako malo, sigurno nisu originalni.

Alo nek mi neko objasni za superstar, piše runda 2 od 14. juna, tj od danas, da li ostaju isti igrači ili menjamo recite.
Ima tamo edit your picks, e sad ne znam da li da menjam išta, npr menjao bih Nojera za Lorisa jer Loris sigurno neće primiti ni jedan gol, a Nojer igra protiv Poljske.
Ajde do 2 da skontamo trebamo li sastavljati nove fudbalere ili ostaju isti do kraja turnira.

Ne znam rasni neću to igrat ali kapiram da se više cijene odbrane golova. Jer npr. ako ti šutnu 2-3 puta na gol i ti to odbraniš sve mislim da se to manje boduje nego npr da ti šutnu 10 puteva na gol i odbraniš sve sem jednog.

Ma stavio sam Lorisa, jebeš ga.

Madjarštine dadoše gol ahahahahaha

Presta sam da pratim na poluvremenu, igra sam iz jedan u jedan Austrijance, mogli su realno par puta u prvom poluvremenu do gola... al mađari su me smorili iz najjače mnogo dosadan fudbal igraju sa jednim špicem i hiljadu i jednim igračem na sredini i u odbrani

Dobro barem dobih (nadam se) neke poene na Kiraljija u fantasy-u lololo

Haahahahhaha fadjov igrac dobio crveni a on minus 1 poen ahahhahaha

Hahahahahahahahahahahah jebem ti.

kako sam kren'o biću zadnji u ligi...

ZAMOLIO BIH DA SE IGRAČ RASNI IZBACI IZ LIGE JER NIJE ČLAN VUKAJLIJE HVALA

HAHAHAAHAHHAHAHAHA
AAAAAAAAAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAA

Haahahahhaha fadjov igrac dobio crveni a on minus 1 poen ahahhahaha

Pogledaj šta je danas radio moj igrač i koliko poena je doneo ahahahahaha

Све три данас погођен исход. ТООООООООООМАШ НЕЦИДДДД!