Prijava

Pogodiš 2 tačna rezultata i prestigao si me hahahaha

Šta dva? Jedan brate.

Danas vrv neću moći da otpratim špa-češ do kraja i deo irs-šve od početka, idem se šišati.

ajde govna španska, prvi put navijam za vas u od kad sam rođen, da nema prediktora ne bih ni sada.

Kud sam igrao na cigane mamu im jebem.

Tačno sam znao jebem im mamu prljavu.

Uh danas jedan tačan uboden, znači neću ništa više pogoditi hahahahah

ови почели већ

значи, пошто нисам одиграо, вероватно ћу добити један бод ако шведска добије, а нула ако буде нерешено или победи ирска

Brt ujutro odigraš za čitav dan.

Irci opasniji za sad. Vec Sam ja prica da je imaku iskusnih igraca Ali Sam ocekiva da svedjani budu konkretniji u napadi I u skoku zbog fizickih predispozicija sto I'm moze znacit u prekidima... Vidjecemo vec.. Bilo je izmjena u svedskoj u vexnom rrdu valda CE se odraziti fino na napad... Sa fona Sam jbg greske gramaticke

Vidim težak pad mladog Širkana sa drugog na peto mesto :/

уууу па неки су потрефили да ће бити реми овде... сад се враћам на своју позицију послије треће утакмице.

Polako ali sigurno sam se popeo na 2. mesto. JEBOTE TOLKO VISOKO NISAM BIO OD PRVE SEZONE PL PREDIKTORA!!! (posle igrao još 158123)

I Šveđani pored zilion šansi u drugom poluvremenu mi sjebavaju perfektan skor za prvo kolo... jebi ga, očekujem da strefim X na Italijane protiv Belgije sada.

Sjutra vatam dva prelaza na kladionici 1-1, mada u oba slučaja može biti nezgodno jer o Mađarima ne znam gotovo ništa sem nekih statistika, a što se tiče duela Portugala i Islanda tu svašta može da bude jer Islanđani imaju sasvim solidnu sredinu tako da vjerovatno neće preskakati igru dugim loptama i onda mogu da se stvore neke kontre na obje strane...

Samo da kazem da sam ubo svedjanje tacan rezultat.
pozz

Italijani me ispoštovaše sa 2 gola, belgijanci me jebaše sa 0 golova