Prijava

samo ima dlakavo dupe ko musko, inace nije

vuče da li si džindžer

Pa jbg, sta da se radi ?

:(...
Moram nekom da se izjadam....
Videla sam jednu devojku i baš sam poželela da bude moja. Cimam se već petnaest dana oko nje. Poruke, telefon, slala sam i cveće.... Mnogo posla. Konačno je pristala da se vidimo. Pukla sam 6 iljadj za večeru. Jbem je prozdrljivu! Posle sam izabrala romantično mesto za šetnju. Jel devojke vole romantiku!? Vole moj k! Ova mi kukala kako joj štikle upadaju u zemljani put. Alo sestro! Reka, vrbe se savijaju nad vodom, ptice cvrkucu, mesečina, mirise zove... E onda mi je puko film. Mislila sam da mi hlorofirm neće trebati, nisam ga ponela, kad sam glupa. Al, srećom ima kamenja tamo. Tres! I jbg opet sranje. Sve sam morala sama da uradim. Ona je samo lezala ko krava. Dobro. Bila je vezana. Kontam da nije da bilo interesantnije. Nakon svega što sam joj pružila te noći. ... Pička me prijavila policiji. Eto tužna sam.

Za te pare odlicne kurve se mogu zavrsiti

Ali ja sam htela baš to. ..

Sta, da je opalis kamenom?

Drugarice Katrin, da li vi to upravo pišete iz Zabele?

. Poruke, telefon, slala sam i cveće.... Mnogo posla. Konačno je pristala da se vidimo. Pukla sam 6 iljadj za večeru. Jbem je prozdrljivu!

Trebala si da platis i koktele neke jbg.

torazulu jeste vi pricali bese na forumu da bi ste zaklali fircija sa farme

Jok ja bratunga pomesao si me sa nekim. Nemam ja pojma o farmi i tim sranjima.

I ja davim rukama, i koristim vatreno oruzje, nikad ne koljem. To je neko iz Vojvodine sig.

Koliko pičkopaćenička tema

a lik otvorio temu i obrisao prvi post ladno

E, a što se i ova tema ne zaključa, msm generalno je spem tema?