Prijava

Reči mi Radjard da li i ti misliš da je kvalitet produkcije Miminih pjesama opao od Kleopatre? Nekako je Kleopatra bila kreativnija od bez sažaljenja i bakšiša

Mada je video produkcija kul na ovom zadnjem spotu.

Edit: Mislim na muzičku produkciju kad kažem da je opao kvalitet

Reči mi Radjard da li i ti misliš da je kvalitet produkcije Miminih pjesama opao od Kleopatre? Nekako je Kleopatra bila kreativnija od bez sažaljenja i bakšiša

Mada je video produkcija kul na ovom zadnjem spotu.

u spotu za kleopatru bile gole ribe
u spotu za bez sazaljenja nisu gole ribe
kvalitet produkcije opao :'(

kako rasnujete bože dragi

Mjetalna lamo tvoji su postovi impotencija...

MJETALNA LAMO I KO SI TI?

Ćiro Imobile

Reči mi Radjard da li i ti misliš da je kvalitet produkcije Miminih pjesama opao od Kleopatre? Nekako je Kleopatra bila kreativnija od bez sažaljenja i bakšiša

pazi, kleopatra i bakšiš su snimljene u isto vreme i izbačene na istom albumu, spotovi su kasnije došli, a kapiram da je i bez sažaljenja snimljena u to vreme, tako da nije u pitanju opadanje kvaliteta vremenom, nego nema nikoga oko mimare da konstatuje: hej, ovaj huk iz bakšiša ti je sranje, baš amaterski i nubarski zvuči, a ovaj iz kleopatre ti je dobar

ja mislim da je sad problem što je mimara sa ekipom došla u mejnstrim, ali i dalje hoće da sve rade "in-house", pa nemaju dobrog i neutralnog producenta sa strane. Dakle, ne čoveka koji pravi bitove i snima vokale, nego čoveka koji procenjuje kad se šta izbacuje, koje ideje treba seći u korenu(huk iz bakšiša, eto)

dakle, treba im neki muzički i generalni intelektualac koji ne mrlja spid svaki put kad ide da piša da bi nadolazeće trake bile konzistentne u kvalitetu

Dakle, ne čoveka koji pravi bitove i snima vokale, nego čoveka koji procenjuje kad se šta izbacuje, koje ideje treba seći u korenu(huk iz bakšiša, eto)

dakle, treba im neki muzički i generalni intelektualac koji ne mrlja spid svaki put kad ide da piša da bi nadolazeće trake bile konzistentne u kvalitetu

ovo +100

"Pleeees u kriiiiluuuu u mooom stiiiiluuuu"
Ja stvarno ne znam koja budala je klimnula glavom kad je rekla da oće to da snimi...

Ne očekujem ja da BD postanu novi Prti ali ako već idu u mejnstrim moraju to malo ozbiljnije a ne sve osim spotova da se radi uz gajbu piva... mislim može i ovako proći u mejnstrim ali šteta bi bilo jer danas svaka starleta snimi neko sranje koje može da se čuje a mimi mada nije izmislila toplu vodu ima nešto zanimljivije da proda od Mimi Oro ft. Ava Karabatić ft. Tijana Ajfon ft. MC Stojan sranja.

Tako nekako. Da smo na engleskom govornom području, odavno bi Mimara bila vrbovana u neku izdavačku kuću gde bi joj tim stručnih saradnika mejnstrimovao sve mejnstrim što ima u sebi, i zaljutio sve ljuto što ima u sebi.

Da li je neko išao na sinoćnji koncert?
Podivljala rulja kada je počele ovo
https://www.youtube.com/watch?v=Q75GQkEsluc u medjuvremenu se Mimi presvlačila, oznojila joj se zlatna pička

Pa jel moguce da nisi snimio to?

Никако неће бити нови пртији, али мени лично океј су

MO MO MOŽDA SPAVA

Sutra se u klubu naručuju bombe.

LETE SAMO BOMBE
BOMBE