Prijava

http://i.imgur.com/ARiwyhF.png

sta je bilo, ne svidja ti se sto ti cesto i iskreno ponavljam da si posebna vrsta crnogorskog nolajfera, sto je u principu jako losa i pogubna kombinacija po tebe?

све брате ал вокаси

sta je bilo, ne svidja ti se sto ti cesto i iskreno ponavljam da si posebna vrsta crnogorskog nolajfera, sto je u principu jako losa i pogubna kombinacija po tebe?

Bježi Bugarine da te ne dovatim sad ođe

све брате ал вокаси

Vokasi je vrlo ljubazan ali rijetko postuje, međutim ti rijetki postovi su kvalitetni

Edit mada sad gledam, treba sam da ga stavim malo iznad ciklona zapravo a ciklona u desno da šenem malo

Veoma sam samozadovoljan svojim mestom u koordinatnom sistemu, bog ti dao sreću zdravlje na svakom koraku

Zadovoljan sam svojom pozicijom, a i zato što nisam na nišanu kao Urrad. Dakle, moram raditi na ljubaznizmu i kvalitetu ličnosti u mene.

šta je ovo, kao da me je učiteljica iz osnovne škole stavila u ćošak

Žajk, to je zato što dijagrami ne poznaju grafički prikaz klečanja na kukuruzima.

Jednu osu treba nazvati po celticu

Ni slučajno, ja da budem moralna vertikala ili horizontala. Samo žuta osa može.

Zadovoljan mestom u dijagramu, moram ali poraditi na toj ljubaznosti, pa s tim u vezi pitanje za autore Žajk i Radjard tj. hoće li u neko skorije vreme organizovati neki masterklas iz Ljubaznosti na Forumu? Unapred zahvalan.

A gde bi nego u srcu <3 awwwwww

Zelim da mi pricas ono sto nisi nikom

postova ili postera ????? zbunj......
ja šitpostere pravim isključivo popodne molit ću lijepo :P

a jesi glupa jebo sebeee

U komad je jaka sujeta dosla da napravi ljubavni trougao