Prijava

Reakcije

Tilmo 5
Cemso 4
Lukac 3
Sale 2
Raconi 1

Profani se uspavali B-)

Na osnov glasova: Ćira, RN, Žajka i ps rezultat je sledeći:

definicije - Raćoni

poseri - Pajo

Rekacija - nerešeno, po 12 lasova imaju Tilmo i Cenzo. A kako sam ranije najivala da neću glasati, osim u slučaju nerešenog rezultata. Uh!

EDIT: Obe su jako dobre, tilmo ima dve pobede, a cnezo jednu. Recimo da ću ih sad svojom odlukom izjednačiti na 2:2, tako da u ovom krugu imate majstoricu! Srećno. Tilmo oprosti. Cenzo čestitam.

De je sad Boh da primeti nepravilnosti, cccccc...

Inače, kul krug takmičarskog sadržaja, bravo svima:)

Brte, kakvo takmicenje kad ja pobjedjujem u posterima ;S

Koje su nepravilnosti sada?

Pajo ti pobijedjujes samo jer sam ja obecao

Fala brt, iako si siptar nisi me izdo :D

Nema nepravilnosti, rekla sma na početku da neću glasati, osim ako ne bude nerešeno. Bilo je nerešeno. Nisam oštetila ove što su izjednačeni, a mogla sma bilo kome da dam 5 i da ga dovedem na prvo mesto. Nego sam ih postavila u trku za majstoricu. Brate, mudra sam ko Salomon!

profe, ne forsiraj bezveze, partizanka je ovo rekla na samom početku takmičenja, nije menjala pravila na pola negde.

Sto za mene niko nije glasao jeb*em vas u prkno

Rok za pisanje bio je do ponoći, ovi što su glasali su već glasali, kad si ti objavio. Tako da jedini imaš nula glasova.

Znaci cak je i prof bolji od mene a

Au, ne može čovek ni da se sprda na sajtu više, odmah navale na njega:)

nije menjala pravila na pola negde.

Volim, Kozmo, što lagano počinješ da aludiraš da sam i zaista kompromitovao tih par takmičenja koje sam organizovao, molim te tačno navedi šta je to menjano i ko je oštećen, možda sam ja zaboravan postao:)

EDIT: Još jedan ovakav ispad i idem sa sajta ok?

OPLJACKASE OVAJ NAROD!!!

ej, ja ne volim... stvarno nemam nameru da se natežem s tobom i da ti ponavljam ono što sam ti rekla još na tvojoj temi prošlo ili pretprošlo takmičenje, a i zabole me pička baš da tražim to sad. zapodevaš nešto, kao oćeš nešto da ispraviš magarcu kriv kurac, potenciraš šta li, a sve to deluje glupo skroz sad.