Prijava

Koja budala smisli kokain za anesteziju, treba da zaspi pacijent, a ne da izvodi stoj na rukama pored operacije. I nije to bilo tad masovno koristeno, Veri Blagojevic sekli ruku dok je pevala uz marsala tita. Bilo u citanci

Utrni bre sve od koksa

Mislim se dobra ideja ovo za barut, al sad,guglam,fazon otkrili kinezi u 13. Veku prosirilo se do 14. Veka posle svuda fazon jbg

Miloš Radoslavić, Dubrovčanin, je 1386. došao u Srbiju da za kneza Lazara lije topove. Topovi se pominju u Lazarevom bombardovanju Užica (kada je Nikola Altomanović poražen) i jedan je verovatno bio u Kosovskoj itki.

E Pezose, verovatno jesu, ali čačkalica je vrv bila širok pojam. Ima priča da su ovi današnji noževi za ručavanje (sa zatupljenim vrhom) nastali kad je Rišelje video da se nafrancuskom dvoru zubi čačkaju noževima posle jela.

Što reče neko vratiš se u 2007. i izmisliš majnkraft, instagram, selfi štap, usereš se od para

Ko bi reko da će MC biti zlatna koka

Alkohol je najbolja anestezija

Bombaš pominje kokain al to njegovi SNS drugari koriste.

Mi smo normalna raja.

Bez žestokih pića ne bi bilo velikih geografskih otkrića (čak se i rimuje jbt)

zajebano je izmisliti bilo sta od svega toga jer mi jeste da mozemo sklopiti neke stvari i to,ali kako ces npr napraviti automobil,kompluter,lampu itd sa stvarima iz 1870...morao bi sve do same srzhi znati kako sta spojiti...danas ono sto znas spojiti i nap[raviti a cega nije bilo 1870.)je od vec izmisljenih delova posle 1870.

ali bi mogao stvari poput prica npor napises knjigu sa radnjom iz najboljg filma svih vremena hahah ili tako neke stvari

Poseban za Olanika pozdrav

ogroman za boha pozdrav,sta ima kod tebe ja evo sad dosao iz trafike

dobro ne bas sad al pre nekoliko minuta

kad kazem ,,sad,, ugl mislim na kratak vremenski period

E ovo je dobra ideja. Samo ne znam jel bilo kamere tad.