Prijava

deky_aod
Pajo me dodao na fejsu i posle pet min sam hteo da ga maknem jer lajkuje neku bosansku patetiku tipa jeleni umiru sami fazon. Ništa dojka vagina

Srbi > Srbijanci > cigani

druze, ili uzivo nisi harizmatican koliko si mislio da jesi ili je nesto drugo, uglavnom negativno....a te price lep sam ja, poznat sam da imam dobru spiku, jbg to pricaj sebi da ti ne opadne samopouzdanje bas skroz, al veruj mi da si je oborio s nogu pala bi ti u zagrljaj, sigurno ne bi kontrolisala zivotinjski nagon da te poseduje i otisla negde sa drugaricama da si joj se bas svideo.
To je samo neko moje misljenje...

Ja ne sumnjam u našeg Borisa i biće da se mala usrala u gaće. Što je dobro jer znači da nije kurva. Kreni u ofanzivu to je sve što mogu da napišem jer sam izuzetno nervozan zbog toga što mi se grupa pijanih romskih tinejdžera dernja na par metara svojim mutant glasovima koji variraju šest oktava u sekundi a to veruj mi boli i mislim da sam gotov da ih ugazim ako su pijani i klinci

Ne znam, matematika mi nikad nije išla. Kao i sve, uostalom

Imam jednog prijatelja koji se4 zove Boris i ima isti problem. Boro da to nisi ti?

jebote uđem na vukajliju, vidim tema PROBLEM, reko neko se žali da Kajzen nije uplatio hosting hahaah
kako je ovakva tema uspela da ne umre za 70 sekundi?

Ех... Није хтела да се смува са тобом и ти сад мислиш да теби нешто фали. А замисли да си неки шунтави лик из Велике Плане који се у 40 и кусур година селфира у аутобусу из Београда, грокће и муче наглас док гледа на телефону слике разних јебуља са Фејса и кришом слика дупе, ноге и сисе тричетврт голог ромуланског дебелог шиљежета које на седишту испред њега безбрижно струже церовину на путу Београд - Врање (преко Велике Плане, Јагодине, Ћуприје, Ниша и Лесковца). И после теби нешто фали, још се жалиш.

Пржила те да се ложи на тебе да би Фендера направила љубоморним.

Fendere, je l imala ruke ta tvoja iz autobusa?

Немој, Реме... Сад ће се депримирати начисто па ће одшетати до првог моста, а видиш да је суша, свуда низак водостај... Оно, паде киша данас, ал' спарно и даље... Срећа те људи који су данас изашли на њиве завршише посао пре мрака јер бих их ухватило невреме... А уме да буде гадно кад се нађе човек у пољу за време грмљавине. Нема... Опали те муња и не стигнеш на пунолетство...

Fendere, je l imala ruke ta tvoja iz autobusa?

Имала је. Обе. А руке к'о у Серене Вилијамс.

sta te boli kurac sto nije htela da se smuva sa tobom.sve dok budes o tome mislio najebo si.koga boli kurac sta one hoce i sta im se svidja.na njih treba da gledas kao na sex objekat i nista vise slusaj ti mene.tilmo ne drkam te, ok ne moras da das i to je to

Priđe Boris B. djevojci, pruža ruku, duva u pramen kose, kaže: Ćao, Boris Bi.
Ona će na to: A ja ne bi.
-Kraj-

Molim dva celtik poena