Prijava

hahahaha neko jos gleda kosarku

ако ти се не свиђа кошарка ти иди онда слушај цецу.

ko mrzi košarku, teniska šljaka mu u kući bila dabogda

Tilmo nemoj sada da pomislis da te nesto mrzim ili nesimpatisem ili sta god ali brate prekini da jebeno kenjas pogotovo kada se radi o sportu, zenama i automobilima. Pa ovaj prvi post je na nivou treceg osnovne jbt prijela mi se govna dok sam citao.

Jebote jos ides po forumu nesto kao lovis vestice pokusavas da sprdas ljude u nekoj masi a realno zbog ovoga sto nemas pojma ni o cemu i sto bas bas nerealno lazes tebe treba razapinjati ovuda poput cika bulje ili tako nekoga

Thilmo aj što si omašio u analizi skroz nego si napravo 6. temu o ekipi koja će ispasti u osmini finala lolo

ps
Jebote jos ides po forumu nesto kao lovis vestice pokusavas da sprdas ljude u nekoj masi a realno zbog ovoga sto nemas pojma ni o cemu i sto bas bas nerealno lazes tebe treba razapinjati ovuda poput cika bulje ili tako nekoga

Axaxaxa solidan.

Чекај, хоћемо сад отварати теме за сваки спорт на ОИ појединачно? Имао бих шта да кажем у топику Давор Штефанек, човек или фреза

jedva čćekam prvu utakmicu
uzeo sam sokova i grickalica već
poješču do početka turnira aaaaaaaaaa

Pseto se baš razume u košarku. A o ribama je suvišno pričati sa tobom kockastoglavi.

E da, u automobile se ne razumem, al znam da pseto vozi neki stariji model džete. Xd

Tilmo zašto ne znaš da se lepo naguziš kad te neko prcne kvalitetno? To pokazuje koliko si veliki čovek kad savladaš tu veštinu. Čuj kockastoglavi. Znaš da je vređanje nelol ovde jbg
Primi lepo sutra već možda ti izjebeš nekoga

Ne znam zašto brt, ali dok sam čitao ovaj post, zamislio sam kako Srećko mrk ovo piše i preudavio sam se xd

ps
Jebote jos ides po forumu nesto kao lovis vestice pokusavas da sprdas ljude u nekoj masi a realno zbog ovoga sto nemas pojma ni o cemu i sto bas bas nerealno lazes tebe treba razapinjati ovuda poput cika bulje ili tako nekoga

http://image.prntscr.com/image/0f9e8189412b4b5487599264e287a5e4.png

Не знам шта да мислим, можда Јокић и Радуљица изгурају некако на центру али Бирчевић и Мачван су претанки на четворци.

Мораће Ђорђевић много да ротира.

Ааахахаххахах.

Венецуеланци су аутсајдери у нашој групи, танки су свуда, мораће много да ротирају!

Сад звучим телегентно.

Šomi, sad sam guglo da nađem Srećka hahaha

Boh, ja njega odavno zovem tako, valjda se Srećko ne ljuti lolo

Brate, i on se posle ovoga javlja da kaze nekom da kenja lolo

Al gotivim ga svejedno.

ps
Hahaha pa ja nemam reci leba mi. Ako jebete bolje picke od mene onda rispekt jer ja jebem bas kvalitetne picke bez lazne skromnosti ali kako stanija, kim i dzej lo mogu biti prosek picke jebem mu mater da mu jebem mater?

Ako jebete bolje picke od mene onda rispekt jer ja jebem bas kvalitetne picke bez lazne skromnosti

http://image.prntscr.com/image/0f9e8189412b4b5487599264e287a5e4.png

Od ljudi juzno od Kragujevca moze da se dosta nauci. Kako brane i cuvaju jedan drugog, traze tartufe zajedno i slicno.

Reko vam Bombas da ste Bugari XD

Bombas će dobije leskovačku kobru u potiljak.