Prijava

штефанек, права југословенска школа, врло ефикасан, нема играња на 1:0, 2:0, нема чувања резултата. свака част.

Thilmo
Malopre otisao sa drugom na kafu i posle pešes piva sam siguran da jebemo kroasaneeeeee.

Biće 18 razlike za nas, zapantite ovaj post picke.

Znam ja pravila. Dalje ide ko osvoji više poena, a sudija kaže šta je poen. Sad ide na nekom mladog Gruzina.

ћилмо, јеси отворио тему за рвање? да продискутујемо следећег штефанековог ривала, грузијца.

Mora ovako jer sam se predomislio, znaci 18 ili 13. Kucu stavite, pa kladionice ne grese znaci punjeni kroasani belom cokoladom.

Ozbiljan sam.

Smilovao se Hrvat (ili sta je vec) da vam donese prvu medalju

Kolko je blam nazivanje hrvata kroasani. To je kao da govoris svabe za nemce ili zabari za italijane

хахаха, била би фора да је хрват. можда је буњевац? њих не признајемо као хрвате.

Pa najverovatnije je hrvat/bunjevac. A neko dublje poreklo mozda i nesto srednjeevropsko. Srbin nije sigurno lolo

Znao sam da ima nesto..

B92: Novosel: Teodosić je gubitnik, nikada ga ne bih imao u timu http://www.b92.net/sport/rio2016/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=08&dd=16&nav_id=1166361

Jel stepi sad sigurno ima bronzu ili ne kako je u rvanju

ако изгуби у полуфиналу, иде репесаж, прикључују се сви који су изгубили од финалиста, ваљда. мора сигурно да добије још једну борбу (а можда и више) за брончу.

ако добро видим по овим јучерашњим борбама, добијају се две бронзе, али мора да победи једног који се пласира из репесажа (што никако не би требало да буде немац).

ok igraju zene.samo nijednu kontru nismo odigrali.ustvari,jesmo jednu,pa promasili zicer.
nema sporta di mi mozemo krstenu kontru odigrati.
imaju australijanke neku aboridzinku koja je neka verzija onila u zenskom basketu.

The two groups of wrestlers respectively defeated in the 3 or 4 bouts of the two finalists competed in two serial elimination repechages, with the victor in each repechange being awarded bronze

da, ovo valdja znači da on ako pukne u polu, za bronzu igra meč sa pobednikom između likova koji su ispali u četvrt i osmini od istog lika od kojeg je i on. I sa strane drugog finaliste isto tako i to je to

требало би да иде одмах после ових што се сад бацају. има ли неки линк?

едит: да, то је то, гвозд. јако добар систем са тим репесажима. чак и да добијеш најјачег у првом колу имаш шансу за бронзу.

Ispao i onaj koji je bio među prva tri favorita, odnosno uslovno ispao, može još taj repesaž. Ali sad će možda lakše zlato da osvoji nego bronzu.

Vaistinu najbolji sistem, tako bi Hrvati u košarci imali šansu za medalju.

na betmenu kad odem na rvanje izbaci mi atletiku