Prijava

али ако изгуби, у репесаж иде вероватно против олимпијском шампиона, пошто је тог избацио овај грузијац. све ћемо научити, јбт. још да имамо неки линк да гледамо...

Ići će direktno na rts-u, reče šarenac sad. Verovatno će ovu žensku košarku da prekinu za to vreme.

Mogu taj maut da uzmu.

Preimenuj ovu temu u OI RVANJE, truće, ionako će nas Hrvati nakantati jako, ne treba nam više da raspravljamo o košarci, jebem ti baksuze kad smo morali da imamo večitog gubitnika u timu, nije mogao da se rodi malo zapadnije pa da njima pravi probleme.

Promenio dres, nema ništa sad.

Bogami... Jeba ga čas posla.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravo Štepaneče, Srbine! A sigurno i porez plaća. Ljudina, nema šta. Dobar ovo sport, završi se polufinale za minut, posle mož da kuliraš.

ovaj link izgleda daje u snimku

није се ни ознојио. таман ће бити одморнији за финале.

Preimenuj ovu temu u OI RVANJE, truće, ionako će nas Hrvati nakantati jako, ne treba nam više da raspravljamo o košarci, jebem ti baksuze kad smo morali da imamo večitog gubitnika u timu, nije mogao da se rodi malo zapadnije pa da njima pravi probleme.

ваљда су наши гледали, па да се порвемо са хрватима мушки.

valjda su hrvati gledali kako se njihov čovek rve pa će se oni sad rvati dobro XD

а што је показивао грб? то ништа? није битно које су ти вере родитељи, него како се ти осећаш и како си иначе.

Ja mislim da bi demarkus nelson dobio štefaneka lagano.

možda su Štefanek i njegovi iz one grupacije ljudi koja odbija da se izjasni kao Hrvat i želi da zadrži izjašnjavanje Bunjevac. Ima takvih. Onda možda iz tog sukoba sa Hrvatima izvlači loženje na Srbiju

Inače, iz Subotice je, znači 99 posto je Bunjevac/Hrvat

A kad se rve to finale?

valjda uskoro lolo, rvu se sukcesivno, kako završe jedni počnu drugi nema zajebancije

jos ovo grcko-rimskim stilom rvanje.ne znam sta se desilo,al mi drago sto ga je jebo.za minut gotovo.

štefanek u tri sata spičkao trojicu fazon