Prijava

Мада ваља рећи да онај коментатор што се усрао јесте рекао истину за РТС, пошто он стално помиње у преносима како ватерполо заслужује већа средства. Али наравно да није нормално што је таква атмосфера да се човек узнемирио чим је Прлаиновић почео да прича. А Иванину изјаву је као саопштење објавио атлетски савез, они се јако увлаче Вучићу још од кад му је Шпановићка у име савеза поклонила неку медаљу.

не сери, ћилмо, ниси клинац и ниси од јуче. дуга је листа наших спортских легенди које су љубиле дупета на овај или онај начин.

Труће, ено покушао сам донекле да се искупим.

јооој, ко те не зна... а скупо би те платио. што би рекао неки други аутор на овом сајту.

ma jbt naravno da je vučić ludak jel vi mislite da sam ja umobolan šta, lolo.

Ček truć, to stoji. Meni je zasmetala izjava spanovicke a posebno drzak i usmeren govor pigmeja stepaneka koji su me podsetili na najgore botovske komentare.

E to mi je zasmetalo. Da onaj psihopata ima botove i pripremljene strategije uvek. More marš pičkousto govno.

Jes da mu ne mogu nista al prija ovako kad opsujem jbg.

A i pogledajte po netu, pre svega ovoga,, kurva tj kraljica selfija se hvalila kako je cetiri puta pila kafu sa AV.

sta mislis ko bi dobio u ferki na ulici. andrija ili davor?

ћилмо, па то штефанек вероватно није ни написао/изјавио.

ma jbt naravno da je vučić ludak jel vi mislite da sam ja umobolan šta, lolo.

ајде ок за тебе, али за овог армина нисам сигуран. а ти би могао да му објасниш, видиш да ти верује. :)

Pa jebote, je l' lakše finansirati nekoliko atletičara i rvača ili plaćati cijelu vaterpolo ligu? Imaju li neki sposobni ljudi da nađu sponzore za to? Medijski prostor za te iste vaterpoliste i prenos srpske lige, ako postoji? U koliko gradova uopšte postoje vaterpolo klubovi? Ima li reprezentativaca Srbije, da nisu Crnogorci ili Beograđani?

Daj pare Španovićki, cijeli svijet kaže uuuu grejt ess from serbja. Šene šene.
Vaterpolisti nabiju onu kapicu, ne možeš ih poslije ni na ulici prepoznati.

Можемо на пример да отворимо тему за отварање очију Армину.

ma i armin sigurno ne misli da je vučić normalan samo mu je kao i meni sto puta gadnija neSNS srbija

"Moja izjava se nije odnosila na mišljenje mog sportskog kolege Andrije. Moj odgovor je bio isključivo na pitanje novinaru da li sam ja lično zadovoljna uslovima koji su meni bili obezbeđeni za Rio. Da, jesam zadovoljna uslovima koji su mi obezbeđeni u mojoj zemlji za koju sam izborila bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Riju i tačka. Ne postoji apsolutno ništa u toj izjavi što me stavlja na jednu ili drugu stranu, za ili protiv."

Ovo je ona rekla. I kako se sad to može protumačiti kao ulizivanje Vučiću?
Novinar: Da li ste zadovoljni ulaganjem države u Vaš sport i pre svega odnosom prema vama?
Španović: Zadovoljna sam.
Naslov: Ivana surovo odgovorila Prlainoviću!
Prosečan Srbin: Kurva raspala, što se meša u politiku!
Armin: Toliko ste me iznervirali, stoko bezrepa, da sam prosuo senf po džemperu koji nosim preko šulje. O, ne, žuto! Imam žuto po džemperu!

Svaki genije je imao nesto ludo u sebi :))

а и која је економска оправданост већег улагања у ватерполо кад доносе медаљу са сваког такмичења и са овим улагањем? боље да уложе у бадминтон или хокеј на трави. јако занимљиви спортови, а колико год да уложе, исплатиће се, пошто сад немамо ни представника ту.

I to stoji dub koga bre boli kurac za vaterpolo, to,igra 10 reprezentacija ukupno, od cega 6 mi sa komsijama sport za sirotinju jebenu, plus sto je ekipni

Ja sam nekad bio neutralni posmatrac, ali mi je privlacilo paznju kakve se stvari rade i ko ih radi, pa sad i navijam da vucic jebe, zadovoljava me to veoma

A dobro, ovo za mašineriju botova i taj opšti strah od bilo kakve kritike režima stoji. Što neko reče, Vučko je planirao da odmah posle igara priča o sistemskom ulaganju u sport i Prlainović ga preduhitrio.

ArminVanBuuren
Ja sam nekad bio neutralni posmatrac, ali mi je privlacilo paznju kakve se stvari rade i ko ih radi, pa sad i navijam da vucic jebe, zadovoljava me to veoma

To ti se, moj Armine, zove voajerizam.

ja isto baš uživam u vučićevom karanju ljudi, čak ću verovatno i glasati za njega ako bude izbora nekih skoro

Lečki, jer ti mravlja kiselina pojela mozak.

Poenta nije u tome sta su rekli, poenta je da cim je Prlainovic pljunuo na AV i drzavu, ova dva govneta dala suprotne izjave. Ne pre, ne mnogo posle..odmah posle Andrije.

I to ono ciljano da pljunu na njega a ulizu se pickouatom, e to smeta.