Prijava

Cujem da je Vajs urbani pravio reportazu o navijacima Liverpula u Srbiji. To je to, samo vajs, soros vojvoda i liverpul!

Kakve veze Soroš ima sa Liverpulom?

On August 21, 2012, BBC reported SEC filings showing Soros acquired roughly a 1.9 percent stake in English football club Manchester United through the purchase of 3.1 million of the club's Class-A shares.

Mančester Junajted=patkičari

presao fonte iz sutempona u vest hem.
sto dalje implicira da ce na sledecem treningu da polimi nogu i nece ga biti do kraja sezone.
zaza u valensiji.
vidim i da je siti doveo gabriela hesusa.dobar je.
lester doveo nekog ndidija.izgleda da je to neki jaki mladi crnac koji ce da razgrce na sredini.jos ako nesto zna,ima da bude otkrovenje.
marselj,celzi i arsenal hoce rodrigeza iz volfsburga.izgleda da ovi iz marselja imaju bas kinte cim se sada svuda trpaju.obicno su dovodili vagone crnaca,pa posle izabrali sta valja,a ostalo dali nekom valensijenu.

Ahahhaha Ranijeri zamislio da ima makelelea, kad je otisao kante doveli mendija, ne valja mendi dovodi sledeceg crnca, samo nek je nizak i mrsav

Konte legenda, donosi mi 7 ipo hiljada u kasu odigrao letos cisto da ispratim rad gospodina inace mog velikog idola izgleda da je to bio mudar potez. Verujem da ni on sam ne zna kako ga ovoliko sere, sve na misice do sad dobijali mada ne pratim sport ali u statistici uvek neither team has obvious dominance na fleskoru i sutevi izjednaceni a bude 3 0. Izgleda da je sugavi totenhem glavni konkurent ovde valjda ce siti i utd nastaviri da jedu govna a liverpul ako zavuce kobasicu pred kraj nece mi biti krivo, samo mancester da nije a totenhem racunam nije valjda tog kova da bude sad bas prvi. Konte jebi mi sestru

I peder Kosta se vratio i naravno dao gol odmah, taman sam se ponadao da ce biti nekog sranja u Celziju pa da cemo lakse do zamalo titule..

izgleda da ce liverpul dovesti brandta iz leverkuzena.dobar igrac.
mozda marsijal ode iz manca.nije dobar sa murinjom.ne idu dgra i ne piju ko nekad i to

Јебени Сорош, прво уништава Србију, а сад и намешта против Ливерпула. Проклет био, Џорџе, проклет био.

Pa brate pogledaj sebe, tipičan liverpulovac:

Štreber
Ne zna da se tuče
Glasa protiv Vučića
Debeli lik što fura bradicu
Sramota za sve krajišnike
Mrzi Trampa
Podrzava gej paradu

tipični liverpulovac = tipični soroševac

Mislim nemoj da se ljutis ali takav si

Soroš je finansijer Mančester junajteda. To je javno.

Солидна анализа, узвратићу ти касније да ти објасним зашто те глупости као што су подржавање Вучића и сличне еџи ствари не чине мањом пичком.

I also like to live dangerously

http://vukajlija.com/forum/teme/3494-koju-knjigu-trenutno-citas?strana=296#post_3696923 ево

и занима ме колико си купио манчестерових ствари, тј. са колико пара си финансирао трамповог недругара сороша?

Stec kao piton kad stegne ne pusta :)

Danas solidna blamaza ali bice bolje

vratio se dzerard odmah masakr, odose kupovi odose bodovi hahah kakav luzer jebeni, kada ce jebeno pustiti liverpul da zivi ?!