Prijava

Drug bio sad za NG u Milanu, pa isao da obidje i San Siro. 18e je samo ulaznica, a kapiram da svaki jebeni dan ima turista, nekad manje nekad vise. A o suvenirima da ne pricamo koliko su skupi, tako da se preogromna lova i na te sitnice uzima...

Zvezda Real 1300 kinti u minijaturnom pioniru MNOGO JE BRATE DERU!

Milan-Ćezena na maturskoj ekskurziji srednje politehničke škole, 18e karta DAJ DVE DA PONESEM JEDNU BURAZERU KUĆI!

Pa na Camp Nou je 25 evra ulaznica za onu turu po stadionu. I karte za utakmice su preskupe, mi kad smo bili na apsolventskoj neki drugovi išli da gledaju protiv Hetafea jebenog i dali 60 evra za neka najcrnja mesta na vrhu gornjeg prstena.

Drug pre par godina isao gledati Fulem jebeni i 65 funti ulaznica bila, kazu da je za Arsenal oko 120...

Ma za standard je jeftinije, nisu toliko atraktivni kao englezi, ili barsa xd

Das 100€ na ulaznicu Liverpul - Plymouth, rezultat 0-0, tvrda tekma.

Sad ce neki liverpulovac da kaze pa ne ide se zbog fudbala nego zbog atmosfere, dozivljaja, a fudbal mozes i ma tv-u da gledas.

U praksi: Englez da 1000€ (pišem u evrima znam da su funte ali da srpskoj sirotinji bude blize) svake godine na sezonsku kartu svog fudbalskog kluba jer je to tradicija kod njih. A ustvari nije ni 1000 nego manje:

http://www.sportingintelligence.com/wp-content/uploads/2014/07/PL-tix-14-15-prices.jpg

A onda cu ja tom liverpulovcu da odg:

Pa valjda si dao 100€ da se poradujes malo nekom golu, necemu

колико је 13000 динара у фунтама?

Arsenal ima najskuplju kartu u Eng

Ko je lud da ide na utakmicu jadnog luzerpula kad za te pare može da kupi jaknu. Od 13 hiljada dinara, ej, znate li kakva jakna može da se kupi za te pare

Koliko li real ili mančester zarade para od prodaje jakni sa grbom tima i mogu li tim parama da isplate transfer

Ko će ove godine da osvoji. Vulverhepton?

Arsenal ima najskuplje jakne

Zbog dužine haha kapirate do čukljeva

Kod nas odeš za dđabe, isto imaš atmosferu ali zato ni pas ne možeš da vidiš. Njima je tih 100 jura ko nama 1000 dinsa.

Z a 1000 insa i ja bih davao za solidan fudbal

Nemojte me drzati za rec ali mislim da se Arsenal ispisava sa cenama jer je u Londonu a tu je malo veci zivotni standard nego u ostalim gradovima. A vidim i da Totenhem ne zaostaje mnogo, znaci taj severni London je izgleda bas burzujski deo grada