Prijava

Sok od Zove:
Stotine sličnih paradoksa sam postavljao, izaprani dogmaški mozgovi su me samo kurcem napušavali.

Npr: Da li je bog bezgrešan i sveznajući istovremeno?
Ako bog zna kakav je osećaj jebati ženu u dupe, pošmrkati koks sa iste, nabosti nekoga pesnicom, ne čini li ga to grešnim (pod pretpostavkom da je to sve morao uraditi da bi znao kako je nama koji grešimo)?
Ako pak, ne zna ništa od toga, onda nije sveznajući?
Isuse pičko smiješ li filozofije

Pa, bog je recimo stvorio uslove pod kojima je to moguće, nije morao sve to da radi sam.

ko je napravio biblioteke

Makaronac
ko je napravio biblioteke

Е, то је направио друг Тито. Прво је направио једну велику библиотекуу, па онда у сваком граду и општини, мало мање библиотеке, а онда је у свакој месној заједници био направио још по једну мању, али никако и мање значајну за функционисање ове главне библиотеке. У библиотекама је било много књига, људи су читали. читали, читали... јер је друг Лењих говорио УЧИ-ТИ-УЧИ-ТИ-И-САМО-УЧИ-ТИ-ЛЕЊИ-НЕ!

hhahahahaha
ja htjeo da napisem piramide, i napisah biblioteke
wtf hahahahaha

gde je isusova ruka? a privatizacija u čehoslovačkoj?

ja htjeo da napisem piramide, i napisah biblioteke
wtf hahahahaha

Ааааа пирамиде! А па то да захвалимо Алистеру Кроулију и Алберту Пајку. Они су направили те пирамиде. Од чак 33 спратова! То су ти слободни неимари. Е, њих је Трамп звао док је одбијао лијек и љекаре и тражио неимаре да сазидају зид без краја од Тихуане до Багдад Плаја!

Ako je zemlja ravna i mi iskopamo rupu do "dna" hoce li se sve kroz nju urusiti?

mesec je projekcija, a vi pričajte šta oćete

Месец је шупљи камен у коме живе ванземљаци, гледао на ЈуТјубу документарац о тајном лету Апола 20, где је поред америчких астронаута, члан посаде био и Алексеј Леонов, онај Рус што је први шетао свемиром. Тамо нашли ванземаљку са по 6 прстију на рукама, која је била у хибернацији у рушевини свемирког брода који је био скривен у једном од кратера.

Lakse je staviti tijelo u krater nego zidati piramidu. Eh da su egipcani to znali...

Ne bih se uplitao u ovu temu ali bih zato htio reći da mislim da si ti Ledeni možda i najveći kralj na Vukajliji poslije mene, Radjarda, Pezosa, Pseta, Ollanika, Ombrea, Panćere, Vratara, Makaronca, Izijema i još mnogih drugih.

Super brt, 150-to mjesto mi mnogo znaci.

gledao sam sinoc dokumetarac na ovu temu i poprilicno je uveravajuc, na kraju odgledah ovaj klip u kome ovaj dejv marfi sasije nilu degreeasu na koje ovaj uopste nije odgovrio

https://www.youtube.com/watch?v=ROkCcCfm518&t=215s

Касинијеви снимци Сатурна и околине
https://webmshare.com/KEBzb