Prijava

Stevčo, ne vidi ti se znak na toj ralf loren majici, izgleda da si naopako obukao.

Koji mački siječe rep, da zimi brže uđe/izađe, da se kuća ne rashladi.

Evo promenio sam naslov teme da bude politički korektna.

Hahahahahhaha stevčan piša po narodu
Siguran sam da ovde ima ljudi koji nisu isli 5 godina na more a uplatili stevči pare od kojih je on otišao

Ја сам мислио да сви у Србији говоре штекара, али то изгледа само ми Београђани.

Код мене се каже стипса.

Купује розе ВЦ папир уместо белог, каже да се розе мање прља.

neka je otisao, valja i on da vidi more nekad stoko sujetna

Nazalost za mene je more luksuz koji nisam sebi priustio 12 godina (majke mi) pa niko ne place za mnom

ti si se bese hvalio da mozes da nabavis 200000 evra u kratkom roku zlu ne trebalo? :D a sto se mora tice tvoj problem ko te jebe, nemoj zavidno upirati prstom samo zato jer ti ne mozes

Кад му дођу гости он скува кафу па је процеди, па оно што остане у цедиљци врати у лонче, долије воду и чека да опет проври и тако док не скува онолико кафа колико му је потребно.

Mogu ja to sebi da priustim to finansijski ali ne mogu vremenski, zbog prirode posla na selu

idi negde na juznu hemisferu da se brckas kad je ovde zima jer onda nema posla na selu, ti si lovator teski tako da je problem resen
EDIT: nema nasta

Купује розе ВЦ папир уместо белог, каже да се розе мање прљa.

Kako je ovo stipsa, pa valjda papir koristiš dok ne obrišeš dupe i onda ga baciš, kakve veze ima koliko se isprljao

Ili ti to recikliraš

Dođu mu gosti spremi im za ručak 10 jaja, 8 pojede sam (čru stori).
Ide na prvi rođendan, ne jede ništa dan pre toga pojede četiri ovala predjela i ko zna koliko pečenja, nekoliko puta puta za vreme slavlja ide u wc da povraća (isti lik).
Kod kuće jede samo bajat hleb, svežeg može da pojede previše (nastavak triologije).

O jebem ti zivot, nista gore od takvih glava

koristi isti kurton 3 puta.

Jedva čeka da gosti dođu pa odu da bi popio sok.

Nalije gostima po čašu soka i ne dosipa uopšte da bi popio posle.
Uopšte nema sok, već nudi goste ušećerenom vodom.

Roze papir za guzicu i neknjaz kisela su mi strašni sirotinjski momenti.

Brat, za špricer samo Heba.