Prijava

Stavi litar kisele na decilitar vina kad pravi špricer.
Ne pravi špricer, pije samo kiselu.

Pa tolko se kreće bubreg.

NA EKS sokovi, kad ti služe slatko, kvazidomaća otrovna rakija, likovi koji skupe pare i odu da plate a ne ostave bakšiš već u svoj džep, "Eee, Krajinu ne dam za tri Šumadije a živi u istoj", likovi koji osete da ima maćada i neće da odu iako su višak...

Ili kad te pozove na pivo, odeš u kafanu i kaže "posle ovog piva idemo, imam para samo za ovo jedno".

Kako neko može da zaboravi da je ovo Maestrova izjava.

šta znači ova rečenica

e, to jeste maestro, brate moj dio

Saša, dao sam vam svoj glas, nemojte da me razočarate!

Tićmo, generalno mrzim glave koje zovu van a imaju 250 dinara kod sebe i to su bez pljuga. Takve izbegavam. Jedini gori su oni što popiju kafu ujutru i muljaju onu kašičicu u ustima do 5 pm. Takvim se ne javljam ni da mi rod rođeni.

Uf, kašičica u ustima. Kad takvima kažeš da je domaća turska kafa ok, iz njih odmah progovori Brisel-Jugend: te turska je prejaka, te nemam ja kad to kuhati, ne znam ja, aj ti, ne bih ja to pio nikada itd.

Aj zaključajte ovu temu pls.
I zakopajte negde duboko.

Ako je neki "brend" sinonim sirotinjskog, onda je to Wink obuća. Pisao sam da sam video žensku personu, ludilo ajfon i Wink tike. Muka mi bila. Ako nežno kvalitetno mora biti, uz WC papir, to je obuća.

da, odeća kul ali ne mora nužno al obuću jadno ako nosiš onda si prava kmetina onako žvalava

Па обућа Метро је нешто што се купује на велико. Месаре Матијевић исто су симбол сиротиње.
Фалш старке и шангајке деведесетих су биле симбол социјале. Оне шушкаве тренерке са бувљака исто.

kad ti služe slatko

Богме, како се све ређе кува, слатко је постало луксус и велика част.

Brt slatko je totalno sirotinjsko i provalili su ljudi pa i ređe prave. Alav sam po prirodi, ali ne mogu svagde da jedem. Sirotinjske slave i slični eventi... Ajme kuku...

брт, скоро сам нашао кафану где служе слатко од купина уз кафу, одушевио сам се.

добро, нисам је скоро нашао, поодавно се забадам тамо, ал' нисам свраћао никад на кафу преко дана.

како се све ређе кува

Jbg, Fendere, nema ko da kuva, danas svi studiraju, jedni filozofiju i istoriju umjetnosti, a drugi dva najprofitabilnija odsjeka na ekonomiji - pravo i medicinu :-)

шта знам, мени је то до јаја. боље него ратлук да ми изнесе.

или шта треба, да банем код неког, а они ми изнесу упакован чајни кексић?

Čajni kolutić hahahah