Prijava

Bas je kriza al jbg sta ces..

Ucim polako da korenujem pa se nadam da ce biti bolje

Kad neko jede lubenicu pa je oguli skroz do zelenog. To je nepogrešiv dokaz da je odrastao u teškom siromaštvu bez obzira koliko para ima trenutno. Lubenica je slatka u sredini i kako ide ka kori sve više gubi ukus, tako da 0,5-1cm crvenog što je odmah do zelenog nema nikakav ukus, kao opanak da si stavio u usta, i pošto to jedeš zadnje, taj bezukusni zadnji zalogaj samo pokvari celokupan utisak užitka jedenja lubenice, kao kad igraš sa ortakom pes, pobediš ga 4 partije i onda kažete “još ova pa razlaz” i on te dobije zadnju pa ideš kući sa ukusom poraza u ustima. Bukvalno.

Takodje primecujem da sirotinja jede samo sto mora, da bi natrpala zeludac, a ne zato sto uzivaju u hrani. Zato sirotinja jede svakakva sranja, salame sto smrde, mesne nareske, pastete, piletinu iz lidla, lose pecenje jer su prasici imali 40 kila itd. Oni nemaju osecaj sta je lepo, nego samo sta je jeftino. Zbog toga bi radje strpali i ta dva zalogaja djona od lubenice nego da bace to i da im ostane osecaj milina u ustima nakog obroka.

Tacno te svi sad zamisljamo kako seces lubenicu i na silu ostavljas 1cm od kore samo da bi sebi stvorio privid da nisi sirotinja....
A lubenica u cenovnom rangu bukvalno sa sibicama i najcrnji cigan moze da je priusti

Tom logikom svi koji jedu koru od pizze su jos gora sirotinja, jedes ono mekano sirasto i onda na kraju pojedes koru hleva, auuu koja bedna sirotinja....umesto ko pravi burzuj da zagrizes samo onaj prvi griz spic od pizze, ostalo bacis

Lubenica tolko jeftina da bi komotno mogao da je rasecem i uzmem samo ono srce dva tri zalogaja, a ostalo da isutiram ko onu tortu sa svadbe od izijema

kad lubenicu ostavis malo u frizider, medju najlepsim zalogajima je onaj centimetar do kore, uvek ima strukturu, pun je vode, dobro osvezava i slicno...

Nisam sirotinja da popijem Merak iz krampona dvolitre. To pred kraj se već ugrajalo i izlapelo.

ljudi koji pojedu sve su sirotinja jer jedu do kraj.mislim,sta koji kurac jedes do kraja kao da nikada nisi nista jeo.
ljudi koji jedu hranu do pola su neki koji se tripuju da su burzuji,a ustvari beda koja ide u paraliju na more.dobro je poznato da si burzuj samo kada ne jedes nista.narucis,ali ne pojedes.tako i za cugu kada odes negde.otvoris 20 flasa piva i ne popijes nijednu.samo tako da stoji.pivo ne vece od 0,25
ko jede-sirotinja
ko jede do pola-mediokritet
ko ne jede-burzuj

ја нешто размишљам, човек кад дође до неких пара постане још гора сиротиња и циган

рецимо ова српска багра у кини, навешћу један пример... малтене сваки град има те јавне бицикле, у шенжену их има једно сто иљада и функционише тако што телефоном скенираш QR код на њему и платиш један јуан (15 динара) да га откључаш и имаш да га возиш пола сата, после тога крене да пишти и ако нећеш да ти пишти паркираш га и закључаш... е сад срби који у просеку зараде лупам 13000-14000 јуана месечно неће да одвоје сићу за бајс него су у стању да сатима траже откључане и фелеричне бајсеве (са сјебаним тим срањем за закључавање) и кад га нађу возе као да сутра не постоји па га одвезу и сакрију код своје зграде и развале то говно да би могли да га возе сваки дан и увек одушевљено причају о томе јер су зајебали систем... стварно ми се повраћа од већине наших овде, не могу сад да пишем о осталим циганлуцима од којих се згражавам

niko:

apsolutno jebeno niko:

ma niko živ pod milim bogem:

Marko: Znate ovde kod nas u Kini, ova srpska bagra....

Mislim da kod generalni problem nije nemastina nego to jebanje sistema po svaku cenu.

Necu bre da platim molera 100e bolje da ja krecim sam po 2 sata svaki dan posle posla. I onda taj isti moler jer nema posla ode u nemacku i vise ne kupuje hleb i tvojoj pekari pa kukas kako nema prometa.

mi smo generalno cigani.a najvise od svega volimo da zajebemo sistem.kupis 10 kila lubenice,a ono u njoj bilo 11.dao ti pogresnu posle merenja.zadovoljstvo zbog ustedjenih 40 dinara je prajsles.
pre x godina delile neke novine knjige uz kupljene novine.ne mozete ni zamisliti koliki su bili redovi.od 7 ujutru.bilo mi cudno sta koji kurac stoje ljudi u redu ispred trafike.skapiram posle da nesto dele.koja radost kod ljudi sto su dobili knjigu koju nikada nece procitati niti im na bilo koji nacin treba.nije im smetalo da cekicaju i da docekaju nesto sto im ne treba.kao i one japanske visnje sto su delili.pobise se oko ukrasnog drveta.
ima takvih primera milion,ali su mi ova 2 bas top.

ајде ћути маестро и не покушавај да ми одговориш сваки пут кад нешто напишем јер ћу те згазити колима пичко мала

Dobro marko, ovaj put je debilko u pravu, smaraš jebeno sa kinom i onim mobilnim telefonom ćaomi ili tako nešto.

edit: kuče se tako zvalo

To su bile vecernje novosti

Ja sam najsrecniji bio kad kupim dinju za evro u aldiju a u domace trgovine 3 evra i kad kupim konzervu paradajza za 30 centi a inace je evro aldi mi je bio crkva

Najaca fora koju volim da radim u aman marketima je da dignem kesu sa bananama na vagi posle me gledaju na kasi ja pitam posto su zvake orbit da ih zamajavam jos nisam imao problema

dobro to si slagao sad, to je stari vic, ali dobro