Prijava

Tata spalio Đenku ha, ha, ha

-Kupio sam mobilni
-Daj da vidim
-A ne nosim ga jos, da kupim prvo zastitnu masku

I inace te maske najvece govno telefon 8 puta ruzniji sa njom ali STA CEMO AKO SE POLOMI JESI NORMALAN DVE PLATE SAM DAO ZA NJEGA. Pa jebek ti majku sto kupujes ono sto ne mozes da priustis

maske najbedniji izum

još gore ono govno od maske što se otvara ko sveska

fuj

Што да трошим паре на маску има она фолија преко екрана фабрички, не скидати то

da ono sranje kao da cuva top secret dokumenta unutra a ne telefon

To skinem odmah jbg to je tek sirotinja senzor

Cekaj cekaj pazi jao vidi prosuo si na sto sve po telefonu mrs pizda ti materina ako mu ti robujes ne robujem mu ja

Ево нови целофан за даљински, пази да опет не поцепаш

Jao vidi grad poceo idem napolje da bacim nesto preko kola. Pa jebem ti majku glavu ce ti polomiti jebala te soferka

Mogu da oprostim, ali ne i da zaboravim.

nisam ti ja tu majicu kupila da bi ti u njoj spavao

"Ne puštaj tu vodu toliko!"

Фрутела је заправо много бољи сок од Фанте.

Ma šta će mi bolja kola, važno mi da se prevezem sa mesta A na mesto B. Da dam 10000 evra i onda da se tresem bezveze. Pa ja kupujem kola, a ne kola mene...

Sad ćeš da vidiš šta radi pet godona stara Dačija. To francuski auto, u Rumuniji ga samo sklapaju.

Bolje te pare od parade da daju gladnoj deci.

Znate, mi teško živimo, muž nema posao, kad nešto naleti, odradi, uzme 500-1000 dinara, ali sve je to retko. Ja po lući, te sređuj te čuvaj decu... A znate socijalna pomoc je mala, a mi sada kroz koji mesec dobijamo četrnaesto dete.

Deca neće da se druže s njim, jer nemamo para.

Sta, poskupljuju cigare. Ma sta bre mene briga, znam coveka, na pijaci prodaje vrhunski duvan, 40 dinara kilo. To bre prirodno, ne ova sranja kojima te truju u tom tvom Marlboru.

E izvini, da nemas 20 dindzi za pivo?