Prijava

E debil kupuje flasiranu vodu, a na cesmi ima

10y earlier

- jeli ženo je l ovaj mali pederčina, gleda na TVu tamo nekog đokovića i federera
- ma debil

Hahhaha upravo taj rad. Sećam se, recimo neke 2003 ili 2004 jednog školskog druga keva upiše na tenis, kupi mu reket i sve što treba, dođe njegov ćale (inače živi mojoj zgradi, fazon razvedeni), lik izrazbija mu reket na sred hodnika zgrade i dernja se fazon kao kako ne ideš na neki normalan sport nego si izabrao ovaj pederski. Sad zadnjih 4-5 godina, lik svaki svakcijati put kad me sretne u hodniku započne priču u fazonu ''esi gledo nola/congu/vavrinku/serenu/jelenu/anu/neki tamo amaterski turnir''. Urla u stanu kad su utakmice, 2 sprata ispod mene je i čuje se kao da se kod mene u stanu dere. Posle upisali klinca na fudbal, kad sam došao u dinamo 3-4 godina kasnije, gledam lika od 160 i neki cm visine kako igra štopera jer je asmatičar, pa da ne trči mnogo kao. Njegov ćale je bio ponosan. Posle ga naterao i sa fudbalom da prestane jer neće da mu daje 1500 dinara mesečno za treniranje.

A lik klasičan zavidljivi averedž srb, može da napuni i ovu i one druge, srodne teme.

Ko kupuje nepotrebno prodavace potrebno

срби говна највећа

isti slučaj miki, kad sam trenirao tenis većina ovih glava što se sad kunu u nola nisu znali pravila jbg

kakav god da je - NAŠ JE

Ja kad sam Pratio Bobu Živojinovića vi ste mislili da se reketom mlate tepisi

Da, solidna sirotinjska spika Džankaro

Kao zena vredis mulione

Nisam star, nego mlad odavno

ma loše vaspitavaju decu današnji roditelji to je problem

(detetu od 7 godina)

je l' šamaraš majmuna mali heh

ma danas ti je sport JEDAN VELIKI BIZNIS

neznaš ti sine nekad bijelo dugme napravi koncert na otvorenom dođe 500k ljudi

Ahahhahhahhahahha smesno mi sto box okaci ove patike a niko ne sme da mu kaze da nije ok to nositi

Најбоље ствари у животу су бесплатне

osmeh, zagrljaj, poljubac

imam krupno samo 500 dinara

Ja ne verujem da on ono nosi. Sprda se.

Edit: na boha milim