Prijava

Ja furao u srednjoj crne ribok klasik, i to dva tri puta za redom kupio iste. Al one sa nekim zlatnim znakom. Xd

Hahahahaha ribok klasik najsirotinjskija patika kao ocu original ali ne skup

A Bomb, stvarno nisi ovo sebi mogao dozvoliti kao iskusan vukajlijaš.

Ribok klasik-vonabi er maks

Mickey, guilty as charged

Kad vidim Reebok klasik prijedu mi se govna

Ne bi se bombas ispalio da je uslikao neku preskupu garderobu, al on uslikao raspale jeftine patike za golf, donji deo trenerice ućeban i neki osrednji duks.

Jbg, nije razmisljo.

Ja sam uzeo Alpha vijetnamku za neke smešne pare pre pola decenije i jakna je jebeno neuništiva. Mislim da samo metak može da je probije. Hteo sam reći je je totalno sirotinjska spika preplaćivati neke stvari, kao npr. "sportske" jakne koje neretko nisu ni za kurac. Aj ako imaš i neku proverenu klasiku, ali imati jednu jaknu skupu a ni za kurac... Mislim, sirotinjski je i numeti s parama.

Thilmo nemamo svi platu 40k u Zlatiborcu, ne budi bahat.

Ako mislis na mene, stvarno sam uzeo tu jašu koja košta inače 200e, al nije sportska, samo na rukavu ima nwki znak a nije adidas nego oznaka za tu njihovu kolekciju.

I vredi te pare, zimska je jakna i nosicu je pešes godina garant.

A vijetnamke su mi očajne, tj one jaše od azbesta što nosi deniro u filmu ar ju toking tu mi.

Miki jel ovakva jakna zimska ok kazi mi? Crna npr ili ovakva bas, svejedno?http://cs409229.vk.me/v409229375/55ed/_6tbjzvoM4Q.jpg

Tilmo kupio pwl xd

Pseto, nekad se umem i ja sprdati na svoj račun, ali ga ne primam u bulju, jebote.

Coa ova jakna je ok ako si makro čečenski
Šalim se, ok al nizak sam ja za nju

Od jakni nosim sledece: spitfajer za svaki dan, dve kozne jase, jednu hool casual za utakmice, imam jednu dobru iz Zare sa kapuljacom casual imam i Zarin kaput dobar njega zimi furam ispod dres partizanov skinem kaput ispred hale ostavim u kolima. Imam jos nekih jakni i jos jedan kaput

Ozb te pitam miki, bas me zanima misljenje. Evo bohu je ok

Spitfajer hahahaha to nisam nosio ni kad sam se lozio na sipku