Prijava

a znam stevo, nisam ni bio baš tolko ozbiljan sa tim delom za miloševića, ne znam šta se tu tačno događalo

Care, postavio sam ti jedno pitanje na temi "Podijeli sa Vukajlijašima" ali mi još uvijek nijesi odgovorio?

Da li si primjetio taj post i ako jesi a odbio si da odgovoriš na njega, možeš li mi reći razlog za takvo ponašanje? Hvala unaprijed

nisam obično ne listam teme na forumu celi dan da bih video da li me je ko šta pitao jer za to služi pvt ček da vidim

Pa ja sam došao noćas poslije dva mjeseca fazon. Moga si me ispoštovat -.- #nervozzzzzan

https://sr.m.wikipedia.org/sr/Добровољци_(војници)

ovde piše da je svih jugoslovena u vojskama srb i cg bilo 32k al neam pojma koliko je to pouzdano

http://view.samurajdata.se/psview.php?id=d3df9922&page=1

s druge strane ovde piše 216k, pročitaj ako te zanima, mene mrzi

U tih 216. 000 ukljucuje i dobrovoljce iz Srbije i CG

има ли икаквих претпоставки онда царе? мора да су аустроугари водили евиденцију о стрељаним дезертерима и пребезима

Marko jel ima neko sljive jeftine kod tebe u kraju?

Jug ti je brate za sljive. Ovde bile 10-15din kilo.

нема брате једва смо накупили 3 - 3 и по казана

Kupio bih par tona sljiva ako neko ima prednost cacanka

Ne znam koji vam je kurac sa tim latinkama,cigancice obicne,kao kad su se lozili svi na onu malu odbojkasicu a pregadna skoro,beo ten je prefinjena stvar,jebiga treba imati ukusa

Jesi ozbiljan majmune? Mogu da ti nabavim.

Hrvati su bili vrlo blaga većina u Istočnoj Slavoniji tako da bi bi očekivanje proširivanja autonomije na tu zonu bilo suludo, pogotovu posle veličanstvenog osvajanja Vukovara.

U Zapadnoj Slavoniji, (odnosno u delu Krajine koji je obuhvatao Zapadnu Slavoniju) mislim da su blaga većina bili Srbi.

To je jedan ogroman aspekt krajiškog debilizma o kojem se retko kad priča, njih uopšte nije bilo dovoljno da se tako iskurče. Čak i u jebenom Kninu je bilo fazon 15 posto Hrvata. U celoj jebenoj Hrvatskoj je bilo 12 posto Srba.

мислим да је прошла чачанка

има ли икаквих претпоставки онда царе? мора да су аустроугари водили евиденцију о стрељаним дезертерима и пребезима

Neam pojma, često se barata s oko 40k, mada neki napominju da ima više, ne interesuje me baš savremena istorija jbg

Jesi ozbiljan majmune? Mogu da ti nabavim.

Ozbiljan sam brt sto ne bih bio