Prijava

Јебеш ти европске интеграције, Бата изнео младе прасиће, а зна се да млади прасићи нису добри кад се охладе.

boban na godisnjem do sledece parade.
to je poso.zaradis kintu za par dana,posle kuliras.

Sanitarni zna stvari

to ti je poso brale moj ee

elem, ja sam vrlo srećan što je još jedan prajd prošao bez problema. Ovakve stvari su baš bitne za evoluciju društva iz majmunsko šiptarskog kao što je srpsko u normalno ljudsko. Pederi da nemaju gram problema zbog svog opredeljenja, hool ekipa da se bavi svojim poslom, sukobima sa drugim ekipama

Peder Srbijom shetati nece. Beogradom da.

pederi već itekako šetaju srbijom bombi, ti ih znaš sigurno nekoliko u svom krugu ljudi.

ON DA JEBE U ČMAR
ON DA PRAVI DO JAJA SAČEKUŠU NAVIJAČIMA STEAUE PRED TEKMU LIGE EVROPE

e to je za mene parada ponosa

Shame on you!!! Why do you offend Serbian ortodox and exspect to be treated with respect???? Try this in front of mosque in Abu Dhaby or in Priština, let's see who is intolerant!!!!

AVERAGE SRB LEVEL 98

Marco Yankovich SHAME ON YOU, YOU BIGGOT!

Jens Jakubov Marco Yankovich your mom is a biggot who gave birth to a bastard gay , lol pathetic.

ne znam dal mi je bednije to primitivno provociranje ispred hrama ili sto ovi svestenici idu sa ruljom iza gejeva i kao osvecuju mesta de su ovi bili da ociste od demona...jbt koji primitivci na obe strane

Samo si se ti u celoj prici nasao pametan

Nisam imo kad. Kla sam se u gujscu sa nekim ruskim mornarima za neke pare sto dugujem banci.
Ladan savet:
Skinite se pederima sa kurca.

oce li neko dati napismeno potvrdu ovom prosecnom da je duhovit i da je konacno prihvacen na sajtu da ne pokusava vise na silu da se trudi, eksplodirace mu zile po vratu kolko se trudi da izgleda kul i nezainteresovano sa fazonom ''bas me briga ko sta misli o meni'', a ustvari vapi za nekom toplom drugarskom reci i odobravanjem

Неки од нас би волели и неко мазиво.

Da se razumemo ja sam uvek za prebiti pedera al ne kad on oce nego kad ja to ocu tako da vrlo srecan sam sto peder nije prebijen. Dobro ovo srecan sam je malo prejaka rec al eto drago mi je, to vise pristaje