Prijava

ja sam uvek za prebiti pedera

Удри себе, мајмунчино косоварска. Никад нећу разумети како неко ко је у једном тренутку најебо само због тога што јесте, може да дозволи себи да подржава насиље над другима због неког њиховог личног својства које они нису могли да бирају (и који те не угрожавају).

ŠTA SI TI NEKI LDP PEDER

неко ко је у једном тренутку најебо само због тога што јесте,

Kad sam ja najebo zbog toga sto jesam u usta te proevropska jebem bas

Па протјерало те.

ŠTA SI TI NEKI LDP PEDER

Одбијам да улазим у било какву полемику са хербалајфовцем, макар и бившим.

Ko je mene proterao i odakle debilu jedan?

pseto, ja bih nešto da raspravim sa Remom na temu pedera. Je l' možete da nađete neku drugu temu?

Па твоја браћа Shqiptari, одоле.

nebitno je dal si ikad najebo ti i zbog čega, dovoljno si odvratan što želiš da neko bude povređen jer voli da kurac stavlja u čmar a ne u pičku

a specijalno si odvratan što se samo pržiš na forumu a pedera ne bi pipnuo da ga znaš jer nisi zaista takvo govedo od čoveka

ali svojim jedenjem govana po javnosti podržavaš bolesnu klimu koja dozvoljava ovim stvarno odvratnim bićima da prave probleme

Ja sam rodjen u opstini savski venac brt sa prvim prebivalistem u becmenu, to sto se ja predstavljam kao kosovac to je stvar licnog izbora

Gvozzden, mislim da pseto priča o ovima koji su paradirali. Ja ne bih tukao pedere, al' ih ne bih ni štitio od linča.

i ti si veliki čovek, vidim. Ovi što paradiraju paradiraju da bi se bunili protiv toga što moraju kao zaverenici da kriju osnovne stvari o svom životu da ih neka napaljena latentno pederska glava klinačka navijačka ne bi olupala štanglom i da bi dobili posao i slično

i rekao je prosto pederi, nije specifikovao uopšte

Gvozdene plasim se da me nisi skapirao, ja ne zelim da neko bude povredjen nego da ga povredim. Doduse osecam kako zelja splasnjava s godinama ali i dalje zelim, da.

I to nema nikakve veze sa licnim izborima niti pravosudjem jer koliko je njihovo pravo da rade sta hoce i da se jebu s kim hoce toliko je moje pravo da mrzim koga hocu i radim sta hocu a pravo pravosudnih organa da me procesuiraju za odredjeno i na kraju ali ne i najmanje vazno pravo tebe i ostale okoline da me osude ili ne za ono sto sam uradio

a da, da ne zaboravimo da moraju da kriju šta su da ono kao NE BI BILI ODBAČENI OD ROĐENE PORODICE

dobro pseto, stvarno nemam šta da ti kažem ako si odlučio da kreneš putem ovolikog kenjanja

Gvozzden, ne tuku njih ljudi zato što su pederi, već što se ponašaju malo... Iritantno. I mene isto blago iritiraju, ali ja ih iskuliram i pobegnem od takvih, a drugi ih tuku.

GVOZDEN POSTO SNS PEDER SAD OVDE KENJA ZA SENDVIČ

jao jadni vi, iritiraju vas femi gestovi i izgovor pedera pa bi da ih bijete, kakve ste vi frajerčine mamu vam jebem, jel vas iritira možda pet cigana kad uđe u bus sa armunikom pa svira pet stanica, sigurno da vas iritira, jel uradite nešto po tom pitanju