Prijava

Aj ovako. Ukucaj broj dva na temi a ja cu da uradim 3.

ako pišeš prvi, onda nastavljaš priču kao da je glavni lik izvadio nož i napao vozača

Ako pišeš drugi (nakon nekoga ko je pisao o tome kako je glavni lik napao vozača) onda pišeš o tome šta se desi kada glavni lik uđe u kola (mada i mene ovo drugo buni malo)

I stavljajte prije početka posta broj da se lakše snađu ljudi ako zaživi tema

Aj ti Ćiro kreni prvi, da vidim kako ide. Ja cu posle da nastavim.

Ovo može da bude i zanimljivo, pratiću dalji razvoj.

Eo saću da pišem #2 post

Rezwrvidi post 2 da ja mogu da uradim 3. Pa edituj.

Ја сам мислио да контам ово, ал' сад ми се нешто закомпликовало.

Ma nije. Cekaj da krene.

Ja sam za, ali da uprostimo. Nema razloga da stavljamo alternativne krajeve 123... Jednostavno se numerisu zainteresovani i prvi (Partizanka) da naslov i pocne pricu. Sledeci nastavlja kako on hoce, a onda treci i tako redom. Ogranicenje teksta ne manje od deset recenica jebem li ga. Svako tera pricu u svom pravcu a kraj nek napise onaj ko je po opstem misljenju (glasanje) uradio najbolji deo. Onda uradimo deset komada, objavimo, uzmemo pare a onda kurve i kokain.

Није ми јасно шта сад након што сам стиг'о до ових Пезосових постова?

1. Ako ce glavni lik izvaditi nož iz kaputa i napasti vozača idi na stranu 1 post 2

Страна 1, пост 2:
treba tebi dobra kurcina da se ne dosadjujes vise po forumu

2. Ako ce ući u auto idi na stranu 1 post 3

Страна 1, пост 3:
gde je kosmopolita da zakljuca sad ovo govno od teme

Poenta ogranicenja je da se ne desi da neko napise sam pet strana. Ali niko to nece brojati.
Svako nastavlja kad hoce i koju opciju hoce. Samo rezervise svoj post. Kao Ciro.

Ja ne kapiram ovo.

Sto lepo neko ne napise pricu, ponudi dve opcije, ja nastavim i ponudim dve opcije. I tako na dalje. Sta je ovo strana jedan post dva, strana jedan post tri.

Ee mlada ne bih da od starta stavljamo baš velike izbore. Ono bilo bi bolje da su isprva neki sitniji izbori da se ne bi odmah priče previše rastavile. Kapiraš šta oću da kažem?

mada mislim sve je to na onome kako ko želi da piše ali ja bih ove moje postove radio ono da idu "slow paced"

eno napisah tamo post idi pogledaj može li onako