Prijava

"Oly"

Juče je pisao "Oli" ali je onda pomislio pošto niko ne reaguje na tako glupu prozivku da ne vidimo dobro pa da čitamo kao "Oll" i sad kao oće da svi dobro vide kako se on vrhunski posprdava sa tobom pa stavlja "y" na kraju. Hahahah Bombaš koliko je tebi ispomjeran buljson

Checkaj brt Olyja da odgovori, verujem da on treba misljenje da da prvo.

"Bombice", ove fore eventualno mogu da ti prođu na malom odmoru u šestom osnovne poslije časa hemije, kad su đaci željni kratkog 'komičnog' predaha nakon najdosadnijeg mogućeg predavanja

Lako je tebi pored Olyja

stvarno mislis da ce ti proci ta prica,bombashine ;)

Bombašin znači ŽIVOT!

imam velikh problema da provalim gde se zavrsava Oly gde pocinje Slobodan. Oprostyte. Nego da ne spamujemo vise.

Kaće priča Young-P?

Sad sam dosla s posla. Da se istusiram i nesto gricnem i postavljam.

aman bre ceo dan jedeš nešto

Ajde, ja cu prvih deset recenica. Prijavljujem se.

de reakcija, thilmo?

Evo. Izvolite.
Dakle post dva je borba izmedju vozača i glavnog junaka. Ne zaboravi da na kraju ponudis opciju smrti vozaca i smrti glavnog lika.
Postr 3 treba da smesti glavnog junaka u auto. Tamo sedi osim zene jos neko. Ponudi 2-3 opcije.

Ja da krenem ili?

Imas link. Nastavi pricu. Izvoli prvi si.

Ok, nego ovo mi nije baš najjasnije?

1. Ako ce glavni lik izvaditi nož iz kaputa i napasti vozača idi na stranu 1 post 2

2. Ako ce ući u auto idi na stranu 1 post 3

Ti sad pises nastavak te price. To su ti opcije. Npr opises sukob izmedju njih dvojice. Nemoj vise od 10 recenica da bi prica imala dinamiku neku.