Prijava

Oduvek sam želeo da napišem reč nubina

Teska nubina. Svim igracima mi je pala cena jbt prosto ne mogu da verujem da sam ovako los.

Pseto koje je volelo košarke.

kako se zove noćioni koji je povređen i propušta sledeću tekmu?

KUĆIONI

moraću da žrtvujem ovo kolo da povratim izgubljene novce

Ja necu da diram nista nek se teraju u picku materinu bezobraznu ako opet useru svi ima sve da ih zamenim

Valjalo bi ti da zameniš trojicu koji su bili najlošiji i koji će imati najveći pad cene u ovom kolu. Žrtvuj ovo kolo, možda i sledeće, za povraćaj kredita, a posle natenane, duga će biti ova liga, ima vremena...

Ako ne znaš ko će ti od igrača imati najveći pad, idi tamo na sajt, na karticu s cenama igrača, tamo ti piše kome koliko treba za maksimalan rast/pad cene, pa vidi ko ti je dobar. Takvi su ti recimo kuzmić, dončić, vilijams iz uniksa itd.

Povrati kredite, pa onda kreni da ganjaš dobar rezultat, svejedno ne možeš da budeš u zaostatku više od 200 bodova posle trećeg kola.

Pa svakako treba da ocenim ko ce imati koliki indeks a videlo se u prvom kolu koliki sam majstor, ni jednom jedinom igracu mi nije porasla cena hahaha

Jos ovo kolo cu ostaviti ovaj tim, ja verujem u njih, treba da igraju bez pritiska mamu im zvalavu u picku jebem. Pogledacu posle mozda i zamenim nekoga tipa ruda ako bude dovoljno za kuzmaru ili nekoga

само ће ти безвезе срозати кредите на испод 900, мењај шта можеш, по цену добрих резултата.

0.5 kredita mi falilo da odradim izmene koje sam želeo, na kraju sam morao Mačvana da uzmem.

има ли на сајту евролиге оног инџури рипорта, млатони, или само ја то не могу да нађем?

било је прошле године у најскоријим вестима, у прошлом колу ништа, изгледа ни у овом. да нису пребацили у неку другу секцију?

Nema ga, bar ga nije bilo pre prvog kola.

majku mu j

EDIT: zhajk je... slučajno sam stiso pošalji

šta sam hteo da kažem - majku mu jebem i gaudloka, kako ga uklopiti u tim

Хтео сам да продам Бјелицу, Синглтона и Гудуру, али сам ипак оставио последњег и продао Рендолфа.

Pnini, Augustine, Simon OUT
Clyburn, Guler, Mačvan IN

Birču 3 indeksa nisu uračunali - ofanzivni skok i faul nad njim i onu prvu blokadu
Jebem im majku

jebeni grci, sve pogrešno pišu, nije samo birč. samo neka se spanulisu pripiše sve što može

Derek Braun posle Dangubića najveća prevara u evropskoj košarci.

Koton će me ukopati