Prijava

Meni izbagovala igrica, nije mi prihvatila simona, ne znam kako, a dernjao sam se kao konj kad je davao koseve, mada bih se dernjao svejedno al ajd. Trebalo bi da imam oko 140, kontam da je to ok, vec trece kolo se vrtim tu negde

антипов+мачван+папас+ патрик хекман = 3.2

нећемо више овако, убацићу једног до 10 кредита који не игра уопште да купим два крштена играча, па да играм са 9, шта сад.

Играо сам ја прошло коло тако са 9 играча. Боље и нула него минус.

ono što zabrinjava jeste povreda Bogdana Bogdanovića tokom ovog meča.

Bogdan je iskrenuo skočni zglob posle duela sa nekadašnjim saigračem iz Partizana Leom Vestermanom, a poslednje informacije govore da je Bogdan u suzama napustio teren i da nije mogao da se osloni na nogu.

I ja sa 9 jbg

Trebalo bi da prebacim magicnu cifru od 100 ovo kolo i da vratim malo kredita, nadam se da cu imati makar 420 hahaha

Trener španskog kluba je naveo da je njegov igrač Pau Ribas povredio ahilovu tetivu, zbog čega mu sledi duža pauza.

'Ribas će verovatno odsustvovati više meseci. Zbog toga nije laka situacija za nas, veliki je hendikep jer ima mnogo utakmica i igra se u žestokom ritmu', kazao je Barcokas.

Од сад ја дођем ко инџури рипорт.

ја скупљам кредите и имам мислим 450+-5, хахах. сад ће да откључају за измене изгледа, затворен сајт тренутно.

едит: откључано.

Fino, drugi sam u ovom kolu a u generalnom plasmanu sam se popeo na osmo mjesto... vidite pičke da se isplati vjerovati u srpsku školu košarke?!

Hahahah ja sisao sa kreditima na 390, sasvim solidno skupljanje kredita

131, solidica, ali sam ne znam kojom magijom spao 30 kredita, koji kurac jebeni!

I ja se fokusirao sad na skupljanje kredita kao, napravio solidan rezultat, a pao 30 kredita. Ok, jebala vas taktika :)

Morele objasnjavao ti je lecki

Nista, moracu da se odlucim za vrlo radikalne poteze za ovo kolo

Iskreno nemam pojma da li ostaviti vilijamsa u timu... masu povreda u Uniksu, plus sad idu na CSKA jebeni... Sa druge strane mačvan ide na real a u njega opet više vjerujem... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Није лоше на крају, пети сам за сад. Морам се Диксона и Хикмена под хитно отарасити, нема љеба од њих.

daj screenshot tima pseto, pa ću ti dati prijateljski savijet (dakle ne ono da te zjebem kao što bih zajebao nekog Stecana, nego ono da ti baš izađem u susret kao gospodinu čoeku)

Užasno kolo. A vidim Beni i Stec se lepo drže sa onim najjačim timovima, Beni 8. a Stec 18. u zemlji, svaka čast. I da ne spominje bolje niko skupljanje kredita, samo dvojica imaju preko 500 kredita sa koliko smo počeli, a i oni imaju po 501 i 502 haha.

кажете богдан повређен? МОЋНИ МЕЛИХ МАХМУТОГЛУ ИДЕ У ТИМ, јер слукаса могу само да сањам.

добро, није слукас скуп, само ме јебе што немам довољно измена, узео бих га, ал' не могу плеја сад да мењам.