Prijava

Valjda će moći, lečki, obično otključaju uveče do 12-1, tako da ima nekih 18-19 sati za izmene. Bar se nadam, posle tih izmena mislim da će mi tim ličiti na nešto.

Ертелу треба индекс 45,9 у следећем мечу да задржи цену, за максимални раст 53,1.

Biće otključano između kola

67+4, због мачвана и антипова, опет танко коло. и опет вероватно никакав напредак с кредитима, заглибио сам.

113 + Гудура. Ваљда ће он имати неких 10-ак и то ће бити резултат као из прошлог кола. С обзиром на то да имам двојицу с нулом, добар резултат, али ово коло ће вероватно бити ефикасније у глобалу, тако да и нисам претерано задовољан.

покрпим кредите на једној страни, али обавезно имам тројицу који зајебу добро и онда из кола у коло не урадим ништа са скупљањем кредита, а већ има гомила јефтиних добрих играча, па не знам ни што покушавам да гањам кредите сад, ал' кад сам сјебао, тераћу донекле овако.

samo da kažem da sam izbacio Dončića za ovo kolo.

Nema svrhe juriti kredite nešto sad puno kad će posle ova dva kola biti brdo jeftinih dobrih igrača

http://i.imgur.com/QfvDe1N.png

Ako sjutra ostatak ovi što su mi ostali odigraju kako Bog zapovjeda tačno će ispasti da su me Mačvan i Vilijams koštali sata hahah

EDIT: Dobro, ne baš sata, ali ono... koštali su me svakako finog uspona na tabeli vukjlijaške fentazi lige

Ekipa Uniksa je poražena na svom terenu od Darušafake u jučerašnjem meču Evrolige, a pored tog gubitka, ekipa iz Kazanja će morati da se nosi sa činjenicom da neće računati na jednog od bitnih igrača pred nastavak sezone.

Naime, Anton Ponkrašov, bek ove ekipe i reprezentativac Rusije, moraće da odsustvuje skoro 3 meseca sa terena.

On je na pomenutom meču doživeo povredu kolena.

Inače, sigurno je da neće igrati protiv Crvene zvezde u okviru Evrolige 10. novembra u Rusiji.

108 poena imam, koliki je prosek ovde po kolu, u PL fantaziju je recimo 50 pa mogu da se orijentisem, a napravio sam tim u zadnjem trenutku igram sam ko sirak pusti bez idje ikoga, nemam predstavu koliko ostali prave..

Ако је минимум неких 60 рецимо, а максимум некада иде и преко 200,онда ти средина дође око 130, мада је најбоље да се орјентишеш према табели лиге.

Skauzere, mislim da možeš ući u ligu kad se otključaju izmene, ako ostalima ne smeta, a što bi im smetalo jbg. Sem ako si napravio deset timova pa uzmeš najbolji, onda si pizda!

Prema kojoj tabeli da se orijentisem kad nisam u nikakvoj ligi, jedino ako mislis na ovo

ranking 22504th ;d

Coa ne moram u ligu, ionako sam nabina, napravio sam 3 tima, ipak sam mini pizdec ;)

Pa svi smo nubine, ubaci tim večeras-sutra ako hoćeš, čini mi se da sam ti slao šifru.

Fora je sto cu se smoriti posle 5,6 kola, znas kad me mrzi da nekad promenim tim u FPL a ne u ovom sranju

#covicevdelija

Iiii usraće me Zizis jebeni... mada šta sam očekivao protiv Paoa... Kapiram da ću opet biti oko 130 poena na kraju kola... samo što sad zadržavam sve igrače i samo dva prodajem.

ZIzisa i Goksala za kog sam se nadao da će ući protiv Makabija i uvaliti koji poen čisto da vidim taj blaženi rast

baš sam puko ovo kolo, imaću 80 max, pogubio sam gomilu kredita i još sam sad zaglavljen sa očajnim timom...

Николс јебени -1 вечерас. Тачно не треба узимати играче због кредита. Још Диксон и Деј танки.

Да нисам имао Гудуру, Симона, Олесона не бих 50 прешао.