Prijava

haha ekipa sa kojom igram ovde ima 417 kredita jebenih xD

Ја 491+11 у резерви. И није лоше ако је истина ово што причате.

Papas me jebe kao Kerol i Hezonja nekad gde nađem retarde ovakve i još kao neću da ih menjam jer verujem u njih i izjebu me najstrašnije, isti problem imam i u pravom životu, previše verujem u ljude

Направио сам тим за лигу где играмо само ортак, ја и ортакиња која се изложила на кошарку у последње време, па је хтела и да проба фантази. Е, тај тим ми је 196. тренутно у генералном пласману и имам још 42 кредита у штеку.

А овај тим с којим играм овде је и у лиги где нас осморица играмо у паре и лик који је први, ортаков ортак, тренутно ме дере за 59 бодова. Има 427 тренутно, тако да је сигурно у првих сто.

стеване, колико ти као први тренутно имаш кредита?

Guduriću treba minus 5 poena da bi imao maksimalni rast hahaha

да ми дају сад једно 6 измена капирам да би ми било довољно једно 400 да саставим сасвим пристојан тим, овако се јебем, или мачван да остане у пару са слукасом, или мачван ван. а бојим се појешће га ови из реала.

477 + 17 и по у штеку.

или мачван ван. а бојим се појешће га ови из реала.

Eee ovo i mene brine... s tim što ja imam i Latavijusa Vilijamsa koji ide na CSKA... a kad imaš u kakvoj je formi ostatak uniksa i kako je odigrao ovu zadnju, zapita se čoek oće li imati indeks u minusu sljdeće neđelje

EDIT: to jest već sjutra preksjutra, s obzirom na ovaj šugavi raspored

meni je najgori tim u ovoj ligi xD, vredi 497 posle ovog katastrofalnog kola

najbolji tim mi je na 560 kredita, 85. u generalnom i 180p u ovom kolu sa sve jebenim dangom koji je imao indeks -4

Da li ovog brata vredi kupovati "Art Parakhouski". Ne znam ni ko je, al ce imati rast siguran. Sta mislite?

Ja izbacio macvana a ostavio vilijamsa. Hteo da ih izbacim obojicu al sam morao konacno da se resim mekela jebenog bas ga mrzim prejako

Zajebano Morele pitanje jer je Uniks u slaboj formi plus imaju povreda ... ono ne znam kakva će biti hemija u timu u predstojećim utakmicama

I ruda imam jebem ti. Sledece kolo planiram da zaigram sa 10 igraca ostavio sam 17 u steku a kapiram da cu za 25 moci da nadjem nekoga ko makar 3 indeksa moze da napamprci

I raduje me da je ovo prvo kolo da nemam nikoga u minusu hahahaha ali jebenih 390 kredita bas prejadno

Pazle pa povrede mogu samo da ga raduju, mora igrati lik onda

To ti je jedna životinja, stoka od centra koja je u ovom kolu pravila malu decu svima iz Darušafake koji su mu stali na put. Poentirao, skakao, blokirao, pogađao bacanja... Sad, imao je veliku minutažu, Uniks igra protiv CSKA i ostao je bez startnog pleja. Da li će i koliko to da utiče na njega, to ne mogu da ti kažem jer sam očigledno užasan sa procenama hahaha ali eto sad bar znaš nešto o njemu.

Ja izbacio macvana a ostavio vilijamsa. Hteo da ih izbacim obojicu al sam morao konacno da se resim mekela jebenog bas ga mrzim prejako

I ja ću jednog ili obojicu... još nijesam siguran s tim što moram naći i nekog dvojku da mi igra jer sam u prošlom kolu držao goksala u nadi da će ili pauzirati (kao što jeste) ili imati 6+ index...

Pazle pa povrede mogu samo da ga raduju, mora igrati lik onda

Pa moš ti imati i neku brutalnu kondiciju i igrati svih 40 minuta ali ako ekipa nema dobru hemiju (naročito što reče lećki plus bez Kotija Klarka)... onda možeš smo da nagađaš kakav će biti index... i to naročito protiv CSKA protiv kojih se pola ekipa smori na poluvremenu u fazonu "pusti ove vanzemaljce nek se sprdaju i daj mi nešto za glavu da popijem"

EDIT: Mislim sad jeste siguran (ili bar prilično siguran) rast protiv CSKA jer ima average odličan u odnosu na kredite... ali onda već sljedeće kola igra protiv fenjera... mislim ono za kredite se isplati sad uzeti svakako pa onda viđeti ako uniks odigra solidno protiv CSKA onda ga zadržti za Fenjera... tako ću sad ja vjrv