Prijava

112.9 + Gudurić + Klaver

Nisam propustio Lenforda i izbacio sam Papasa i Klajburna, ja zadovoljan. Osman me sarani za ova dva kola, šta mi bi da ga ubacim.

Coa, uzeo sam Simona na kraju, moli Boga da ne bude najgori od Hanga/Simon/Oleson.

Погубио сам се, заборавио сам да је јуче играо и да је то било прошло коло. Млатино објашњење делује сасвим логично.

Имам 143 + Гудуру и Рада. Коначно ће ми овај тим бити најбољи међу мојима, осим ако Синглтон не буде имао преко 25.

хаха, баш сам се питао да ли си узео симона или хангу, ако! :Д

добро, дакле млатони је ту негде, бићемо на истом отприлике, стеван већ шије, то једино могу да стигнем ако чак и папас од ових мојих одигра 15+ партију, онда бих имао шансе. ок, фала вам.

Коначно ће ми овај тим бити најбољи међу мојима

и ја ово дочеках, колико год да су ми и остали јадни.

Ja imam samo jedan tim jer sam trve pickice jedne visetimske

Samo da se oslobodim raspalog Grejndžera u koga sam polagao velike nade. Povredio se juče i pala mu cena na 26 kredita. A sa Kitom sam baš ošurio
Imam 106.9 + Guduru, Datomea i Ruda

Ajmo, Vimse, indeks preko 40 da pokažeš da je izbacivanje Lengforda u stvari potez genija, ne ludaka! Ludog genija muahahaha!

Ja imam samo jedan tim jer sam trve pickice jedne visetimske

+1

Više timova je za ove što im je sat preči od Gudure i Simona haha

Stevan brat se naljutio sto sam ga isprozivao pre neku stranu, pa sad sije.
Ja od prvih pet igraca 24.8. Jebalo vas skupljanje kredita i jebali me slovnci u dupe, da me jebali.

Srećan viktor rad svima koji slave.

Žao mi što ne uzeh micova već za ovo kolo, ali gudura bio prioritet zbog kredita jbg, ali mu već od sledećeg kola moram tražiti mesto.

Samo da vam kažem da sam vas usrao sa slukasom, 30 imao.

Mada, pričao sam pre ovog kola da ga valja uzeti dok nema bogdana, možda je neko i poslušao.

Edit: Ali me zato papas izgleda jebe i večeras, mogao bi paskval da mu da neki minut više u drugom s obzirom na to kako nas trpaju.

Gael Mekelu detinjstva mog

Strah me da pogledam kako sam prošao iskreno... Juče sam imao 66 poena a s obzirom da je simon imao -5 indeks... pa ono... ako budem imao preko 70 gađaću se nogama u gujscu

Skor 70... ako ništa krediti su mi se popeli u dva kola sa 440 na 492... sad se valja krpiti

Добро је, ишчупаше ме Диксон, Рендолф и Кузмић, остали катастрофа. Двојке и тројке су ми донијеле укупно 3,3. Четири играча... Добро је, вратио сам се на 6. мјесто што је опет добро како је могло бити.

ја задовољан, ем сам повратио кредите (мислим готово 30 у овом колу), ем сад могу да направим тим који личи на нешто јер мислим да ће ми бити довољно 3 измене, коначно.

да сам успео да истерам папаса (не могу да прођем коло без бар два играча који заједно не добацују ни до 0) било би још боље, али добро је и овако с обзиром на очајан старт.

едит: млатони, ипак те нисам зајебао, олесон подбацио, како сам и очекивао. лакнуло ми је!

Kakvi su slukas i rud?

слукас 30, црњо -1.

Hahaahh rade majku li ti jebem ustasku

Slukas prijatno iznenadjenje :onajbsmajli sto ne umem: