Prijava

Opet nijesam lengforda uzeo.. valjda jer sam idiot koji ne vjeruje u uniks haha al dobro.. ovo kolo za pola nijanse krenulo bolje od prethodnog al biće kredita... nadam se

Јебо ли ме Керол... Од сад кад га будем имао у тиму, написаћу вам на теми Кладионица да га обавезно играте минус, нема шансе да дође супротно. Рендолф стандардан, Дончић одличан, још да му је упала још која тројка, било би савршено. Стварно ће бити играчина, штета што ће то Словенци искористити, а не ми.

добро, нисте нешто профитирали с дончићем, нисам ни ја изгубио што сам га истерао, једва да је имао неки раст, је ли?

јако сам срећан што сам се ипак на крају одлучио за рендолфа уместо радуљице.

+0,32 кредита, чини ми се. Битно је да није опала цијена, а измјенио сам неког другог у тиму, тако да је то био добар потез.

Не могу да схватим Ласа, Рендолф му најбољи играч у 1/4, закључа рекет буквално кад игра, он га изведе из игре од старта 2/4 и у егал утакмици га убаци тек 3 минута пред крај 3/4. И поред тога је опет накупио 20,9 вечерас, више него добро.

90+5, и није тако лоше, с тим што сам му с кредитима јеб'о кеву, 35 сакупио у овом колу, с још потенцијалних 10-ак, биће 5-6, али није лоше, опорављам се.

још сутра лекавичијус ако надмаши случајно дончићев резултат вечерас, биће одлично.

Micov 15 u prvoj četvtini, 12 na kraju...
Al dobro, većinu vremena bio na četvorci

Нисам очекивао да ће се овако држати Галатасарај и то без Деја. Надам се да ово значи да пошто смо ми добили Галату можемо да се побијемо момачки и са Реалом.

KK Marš na kredit za sada sasvim solidno odradio posao

http://i.imgur.com/UhLdcFT.png

Sjutra će biti baš da se grize ... u guduru vjeruejm, Honneycut je garantovan rast, a za simona će biti zajebano da zadrži cijenu jer mu treba fazon 17 poena za to... ali ono viđećemo... i ako sjutra ostane situacija na nuli kad se sve sabere i oduzme, opet sam u plusu oko 20 kredita čini mi se, tako da mogu već u sljdećem kolu računati na neka značajnija pojačanja

Najbolje kolo do sada 138 + Guduric, Feldajn I Koton danas, da bude 170 ja zadovoljan

Ја се надам да могу до 150 ово коло. Сад имам 113,1+ Кузмић, Ханга, Гудурић.

Hanga ti je upitan i dalje mislim, a digli su kvotu na baskoniju na 2.45, što bi moglo da znači da ne igra. Ne znam, poveri negde.

Ja imam tokoa, i očekujem 20+ od njega.

Мислим да ће играти. Читао сам и данас анлизу на спортклубу, ништа нису написали о томе да је још увијек повријеђен.

Вечерас су Токо и Кузмић сигуран +.

Sve tri izmene sam zajebao

Falilo mi 0,5 kredita za hanikata jebem ti

Mačvane jebem ti se sa majkom kud te ne izmenih imao bih preko 140 sig, al' i ovako nije loše

Prvi ovo kolo opaaa, al ope los s kreditom...

ovo kolo sasvim solidno. oko 520 kredita sada imam nakon onih očajnih 440... plus već imam parahouskog i honeycutta u timu tako da će biti rasta i sljedeće neđelje... Hmmm... Šta mijenjati... moglo bi dosta toga da se unaprijedi već da imam neka 2 stalna

Neću ništa da kačim ali mislim da sam napravio prave izmjene koje će mi uz milost Božiju donijeti opet neko od prvih mjesta na tabeli kao ovog puta (#4)

EDIT: Vrlo su rizične jer imam neke igrače iz CSKA i Reala koji sada igraju jedni protiv drugih (uključujući i dončića jer sam morao nešto da mijenjam na kecu gore a on mi djelovao povjerljiviji za zadržavanje iako ide na moćni CSKA) ali mislim da će ovo dobro proći kolo i da ću ljutito jebati...

MIslio sam lengorda dovesti ali jebi ga igra proitv zvezde mrš u kurac... parahuskog sam doduše zadržao jer mu samo treba index 1 da zadrži vrijednost ... više i ne treba da da protiv moćnih gudure i simona od kojih očekujem rast u predsrtojećem kolu