Prijava

не зна се још за дајеа (даје или деј? ја га зовем даје, сви коментатори деј)

и ја се отарасио папаса коначно, јеб'о ме отац и кад сам га узимао.

Za Dajea se ne zna, za Hangu isto.

Meni Dekolo dolazi sledeće kolo, već imam isplanirane izmene samo da se ne desi neka povreda.

За Хангу нисам ни знао да је упитан. Онда још боље што сам га продао, мада капирам да ће играти.

Цоа, ја сам о Козеру размишљао на почетку, добро што сам га избегао. Сад немам потребе да ризикујем с њим, али бих га узео у обзир да ми треба јефтинији играч. А Радуљицу сам ти украо за тим на фантазинови, савршено ми се уклопио с ценом.

koji je kurac ovom sportklubu, jebo i evrokup i tenis. je l moguće da ne prenose makabi - barsa??

Ево управо гледам, преносе на петици... А Фенер на СК ХД. Па јебем ти, бар са Евролигом нису зајебавали досад.

Makar hd imam, mada verujem da će makabi - barsa biti bolja utakmica, i neizvesnija i atraktivnija.

Šta me jeba đavo da izbacim Parahovskog

Lengford će ponovo imati 40 vidim.
Slukas jede gomna malo.

Da, jebucka slukas, ali ide i sa nulom na maksimalni rast, a već je ispoštovao dovoljno za tri kola.

Ma jebe mi se za fantazi, imam ga plus na tiketu xd

izjebah se, preskočio sam lengforda opet kod ovog tima, ali bože moj

хаха, и ја га имам на тикету, ту не бринем, прошли пут је исто био танак па натрпао у другом 15+.

Млато, па верујем да су га многи избацили јер игра против Фенера. Ја га исто избацио из тима који ми најбољи, у овом га нисам ни имао.

Ma znam, rezonski potez njegovo izbacivanje, doneo mi za dva kola dobre indekse i kredite i sad ga zamenio dugorocnijoj opcijom, al opet krivo kad izbaciš nekog a on razbije

Opet 40. Burazer klasičan, a ja pomišljao da ga dam za dekoloa kad ga pretekne s cenom, 'oću kurac.

dekolo - kupa se

Боби Диксон + Парахуски. Значи Боже. Нека се настави у овом ритму.

"Barnjani neće putovati sa ekipom", rekao je Alonso.

Srecan Kit Lengford svima koji slave :D

Значи Кузмић 30+ индекс сутра.