Prijava

Znaš šta donosi zlo i podjele? Trpanje nosa u tuđe stvari. Sve na svijetu se dešava zbog toga. Umjesto da gledaš svoje stvari ne, ono trpa nos A ZA KOGA SE TI OPREDJELJUJEŠ? JEL ISUS IL BUDO? Šta te boli kurac jebo te otac?

http://vukajlija.com/forum/teme/71226-pitanje-ateista-odgovor-vernik?strana=7#post_3629941

Не морају људи супротних верских убеђења да имају потпуно различито мишљење. Нпр нас двојица неке ствари исто капирамо само их различито називамо.

naravno
cak i da ih ne kapiramo isto ne bi imali problem...nikad nisam ni imao problem s ljudima koji veruju u stvari koje ja ne samo zbog te cinjenice

ali nalazimo se ponavljam na sajtu gde su likovi za to da se ateisti biju dok u isto vreme placu o nekim klincima na fejsu kako su MILITANTNI

tako da bi da jebem njih dok sam vec ovde sada

aj da vidim tog baju koji ce da mi zabrani da verujem u boga..moze da misli da sam glup, to nemam nista protiv jer me misljenje neznabozaca ne zanima.ateisti su provalili da su neke stvari u bibliji bajkovite i onda ismevaju ljude sto veruju u to, a u vecini slucajeva imaju glupe argumente.np njima je smesno to sto je bog bestelesno oplodio devicu mariju, jer je nemoguce da muskarac oplodi zenu bez fizickog kontakta makar to bio i bog koji je svemoguc i koji je tvorac svega.znaci njima je nemoguce da bog moze da izvede tako nesto.bog moze da ti da bolest koju hoce, da te isceli, da te oplodi, bog moze da radi sta hoce a to nekima nije jasno

oce nas koji si tamo na nebu
hvaljen gospod nas isus hrist
posvetmo ime tvoje
i da bude sve kako tebi odgovara
na nebu pa i na zemlji, svuda,
gde tvoja ruka dopre
amin

Labo jel tvoj gospod isus ili njegov tata?

Pitanje ateista:
Kako je Isus nakon što je razepet i nakon što je primio na sebe grehe svih ljudi na zemlji, koji su živeli i pre i za njegova života, mogao takav grešan u raj?
Odgovor vernik: Zato što je sin božiji....

ako ne postoji kako onda objasnjavate neke fenomene kad se pojavi ikona u deblu drveta ili kad ikona zasuzi ili kad se pojavi oblik krsta na nebu i gomila drugih stvari...? ;)

Pitanje: ako bog postoji kako objašnjavate učestvovanje paninara i brusa na istoj temi, istom forumu, istom univerzumu

Labo jel tvoj gospod isus ili njegov tata?

Isus Hrist

aj da vidim tog baju koji ce da mi zabrani da verujem u boga

Ako te vidim od sutra da si verovao slomiću ti pičku. prestani smesta.

Kako je Isus nakon što je razepet i nakon što je primio na sebe grehe svih ljudi na zemlji, koji su živeli i pre i za njegova života, mogao takav grešan u raj?

Zato što relativnost i ništavnost greha koje je od konačnog broja ljudi primio na sebe ne može da ostavi ni najmanju mrvicu na njegovoj večitoj, beskonačnoj, nepropadljivoj pravednosti, mislim.

Pa posle svakog greha mozes u raj ako se iskreno pokajes jbg ili se iskupis nekim dobrim delima. Sam njegov cin preuzimanja/primanja je dobro delo tako da ono jebi karaj prdi ateiste

I jos nesto da, ateisti pusite mi jaja (trenutno) neobrijana