Prijava

Lagano mi se Janković sve više penje na kurac. Savamalom se sada bavi duplo više nego kada mu je to bio jebeni posao. I iako sam pristalica toga da sva ta govna koja su to organizovala treba zatvoriti, ovo nekako dosta govori o njemu. Jbg.

Ću glasam za Jeremića iako mu se kampanja zasniva na Vučić je govno demagogiji. Makar je valjda stekao neki kurčevi kontakt u belom svetu i sviđa mi se što je malo dešnji od ovog gore. lololo

Kaze da je on kao ministar spoljnih poslova uveo Kinu kao 4. stub spoljne politike i da su se svi smejali. A da sada ako postane predsednik planira da nam oni budu #1. I kaze da je pokupio bas dosta kontakta (kontakata lol). Kaze...

Pa jebiga, ako kao kurčevi predsednik skupštine UNa nije nabavio dobre kontakte, da ga jebem baš. Preveliki je oportunista da ne bi to uradio.

Da pozovemo policiju SRAM VAS BILO
https://www.youtube.com/watch?v=7AUwBzqr-xw
Radule deluje kao tip čoveka koji je u osnovnoj školi kad mu neko lupi makar čvrgu trčao kod učiteljice da prijavi.

Hahahahah al je prso velja jebem ti dan, kako volim ove ispade kad neko popeni

Reme ja da sam "demokratski" orijentisan glasao bih za jeremica. Politicar je jebes mu majku a i cim ga ne podrzavaju ova dosovska govna to mu je veliki plus. Ozb sada, bas mi nisu jasne glave ko bombas sa forsiranjem jankovica lik je bas ono nebitan totalno jbt bolje ali dzija da dovedu i guraju ga

Retko menjam misljenje, ali kupuje me polako Jeremic... Sa ovim sto je rekao da se ne prave putevi ka kosovu me bas pogodio u zicu. Mada... Opet je cetvrtinu musliman.
VELJA ILIC CAR AXAXAXA, treba vise da ga ima, i on da vodi pregovore sa siptarima i bakirom.

Bio juče kod one prijateljice kojoj su obećali radno mesto stomatologa.. likuša svesno radi kao bot za sns i ako zna da su govna, samo da bi dobila posao. Raspisan je konkurs samo zbog nje i ako se zna da ona dobija posao.
Uopšte nisam znao kolika je to velika organizacija. Rade preko nekog programa gde im administratori po ceo dan šalju vesti na koje treba da pozitivno/negativno komentarišu, ocenjuju, šeruju... svako ima po nekoliko lažnih profila na svim društvenim mrežama i za svaki komentar koji im se odobri dobijaju 0,10 bodova. Dnevni minimum je 15 bodova, mada svi tuku preko 100. Posle se rangiraju i oni najbolji dobijaju funkcije, poslove i ostale beneficije.. Teraju ih isto na ove mitinge, bili sad u Novom Sadu i dobili po 500 dinara, sendvič, dva piva i juabuku.
Njen ćale radi preko telefona i od kuće do kuće. Pošto smo mala sredina, imaju sve na spisku ko za koga glasa a ove neopredeljene i opozicnagovore imaju direktivu sa vrha da nagovore, ucene, ubede da glasaju za vučića.
Kaže da na sednici bilo rasprave o tome da nam smene popa jer neki lik video na izborima prošle godine da nije glasao za sns. Totalno ih kontrolišu.
Rekla mi je da je već svaki mogući scenarijo izrežiran tako ad vučić pobedi. Čak se spremaju i da na birališta po stolovima donesu hemijske kojim mastilo ispari sa papira za nekoliko sati...

Ja cu vrv za Jeremaju glasati, ako neko kaze "a Jankela", lik nema politiku, njemu je politika savamala, i sta ce ostati kad se pohapse idioti? Nista, nema lik ideologiju sad neku da tera, nego samo o ovim govnima cenzuri i to.

Ima jeremic plan obimniji nego vuckov ekspoze xexe i branio ga je pred nekim zajebanim glavicama, ima na yt to, al to obicno nikog ne interesuje

A kad ja kenjam ovde da vucic zna da bi drugi krug bio povuci ga i potegni i da ce uraditi sve da opere u prvom krugu vi mi ne verujete

I mislim da ce sutnuti u dupe jankelu ako ne otrese na ovim izborima, zato je nestranacki kandidat, koga podrzava DOSmanlije, ako uspe svi ce se kititi s njim, ako ne uspe, svi ce prati ruke

Opet cu reci: da nisam zadrto govedo koje misljenje menja tek kad se zakuca glavom u zid i celom svetu bude jasno da se zajebao ja bih glasao za jeremica. Ovako-seselj je moj kanditat dok ne bude umro.

Čak se spremaju i da na birališta po stolovima donesu hemijske kojim mastilo ispari sa papira za nekoliko sati...

najezio sam se

Dio jankovic je potrosna roba. Etiketa na proizvodu da ne pise bas "govno(dos)" nego "organski telesno preradjen nusproizvod(dos)". Ovi iz ds-a mogu i javno da ga podrze jer su totalno nebitni za bilo sta i ovo im je ocajnicki potez za prezivljavanjem na politickoj sceni a kad je neko ocajan ne bira nacin i hvata se za slamku, nemaju sta da izgube. Ceda npr ga ne podrzava bas tako jako, on mu dao blagu podrsku tipa ja cu glasati za njega ali ga necemo stranacki podrzati to je samo moje misljenje i moj glas(u fazonu ne smem reci da smo za njega jer kad ga izduva necu da nas povezuju sa njim) jer ipak ima neko biracko telo i i dalje se muva tuda nije bas politicki sahranjen(i nece ni biti jer nije glup) i ima sta da izgubi. Znaci u njega ni ceda koji ce glasati za njega nema poverenja da moze do pobede da li mislis da se mi ovde razumemo u politicko stanje u srbiji vise od jednog cede jovanovica? NE BIH REKAO!!!1

Novom Sadu i dobili po 500 dinara, sendvič, dva piva i juabuku.

Ovo sam i ja rekao, al nisam znao i 2 piva :O

Vucic kad bude silazio sa vlasti sici ce kao Milosevic eventualno.

Pseto, dobar si covek, al malo mi blam sto ces da glasas za Seselja brt Inace se slazem s tvojim postom

Čak se spremaju i da na birališta po stolovima donesu hemijske kojim mastilo ispari sa papira za nekoliko sati...

Nisam hteo da se obazirem na ovu glupost al evo pap odmah poverovao pa ajde... Ovo je glupost, eto. To bi znacilo da bi ti listici bili prazni na brojanju kada bi onda neko trebalo da zaokruzi vucica a to je toliko nemoguce pored sakalcina iz SVIH stranaka da ne bi verovali koliko. A da poverujem da ostaju prazni papiri to isto ne verujem. Jedino postoji sansa da bi svi vucicevi glasaci poneli svoje hemijske pa da lisitci budu ili vucic ili prazni ali to bi na brojanju bila toliko ocigledna kradja da bi to bilo politicko samoubistvo...
Mi smo onomad kad je bio referendum kao obezbedjivali kutije da bezbedno stignu na drugo brojanje(hm, nek ostane na tome) jer se prvo broje tu na birackom mestu i to je takva dzungla da npr neka corava iz sps-a skace preko neke babe i nekog siptara da ne prodje slucajno jedan listic da ga ne vidi ovi se deru ja naravno pomerim siptara kao skrecem mu paznju na ponasanje... Epilog 98% bilo za a 2% nevazecih jbg. E sad to je referendum a zamisli kad ta corava npr zna da se glasa za "njenu" stranku i da zna da ce da je uvale u opstinu ako predju cenzus ili sta vec pa iskopala bi nekom oci tamo jbt, nema od tog posla sa tim hemijskama nista.

Pseto, dobar si covek, al malo mi blam sto ces da glasas za Seselja brt Inace se slazem s tvojim postom

Brt ja sam ono sto se kaze lojalan do srzi i sam bih se sebe stideo kada bi pogazio svoje moralne principe