Prijava

Ps meni bilo glupo uopste da se osvrnem na to sa hemijskom, jos jedan dokaz koliko su mnogi selektivno slepi na neke stvari..
Ako bude vukajlija ziva i ako budemo jos ovde, budite sigurni da cu vam natrpati na nos sve sto ste pisali samo kad dodje sve na videlo, kad i druge glavice stanu pod reflektor

Janković nije baš za predsednika, njega bi trebalo na neku poziciju gde bi mogao da nastavi da nervira vlast.. Na primer ono, kako se zvalo ombudsman tako nešto

Ne znam zbog lolo da l si ozbiljan al evo ipak

https://www.youtube.com/watch?v=N0zFBJ8rSYo

Ma to je proseravanje, ako se kradu, ne kradu se tako. A ova priča sa nošenjem sopstvenih hemijski bi uspela do mojega, s obzirom makar 50% ljudi (da kažemo da je 50% tu zato što im je obećan posao) koji rade kao pokretno roblje za mitinge čine komplet imbecili. Jbg, ne želim da zvučim kao elitista i bombaš, ali tih 50% ne bi znalo da ponese olovku od kuće, sve da su Jankelini, Jeremajini, Vojini ili Vučićevi botovi.

Pa ja sam to napomenuo samo kao jedinu mogucnost, nisam rekao da bi uspelo

Edit: hteo i ja da ti trazim ovo al reme trazio vec dok sam.kucao onaj tldr

Topli zec i bugarski voz, dve najvece uzdanice svakog pravog politicara!

Bugarski voz znam sta je, a sta je topli zec?

Racunam ipak je ovo Vukajlija, nije informer pa tako racunam ima svestranih ljudi pa molim objasnjenje pojma Dosmanlija, to jest objasnjenje zasto su najgori. Pretpostavljam iz sledecih razloga:

1. Plate i penzije su bile manje nego pre njih i posle njih?
2. Subvencije za poljoprivredu su bile manje nego pre njih i posle njih?
3. Strane investicije su bile manje nego posle i pre njih?
4. Potpisali su 1244 i Brisel kojim su formalno izmestili vojsku i policiju, takodje izgubili nadleznosti na Kosovu?
5. Duhovno stanje nacije je bilo gore nego 1999 i 2015?
6. Sloboda medija je bila manja nego 1999 i 2015?

Kapiram da je publikum koji ovde pise imao jedinu brigu tipa Rumenko ili Snesko tad, ali ajd da pitam...

Očekuješ jako direktne odgovore a zaboravljaš na globalna dešavanja koja su uzrokovala i padove što se ovog i onog tiče. Ne kažem da je sada bolje, ali kažem da je jako veliko pitanje kako bi bilo i da su oni ostali. Imali su i oni mnogo, mnogo negativnih elemenata.

Daleko od toga da nisu, na kraju krajeva zato su izgubili vlast.

Ponavljam, nas kao gradjane obicne ne bi trebalo da interesuju globalna desavanja. Samo me zanima, ako se stavi na stranu ostrascenost, neki mikro licni elementi za ili protiv, znaci objektivna prica da mi neko odgovori na pitanje. Ne ocekujem smislen odgovor naravno, ali ajde da probam.

1. Nisu ali su ih isplacivali od prodaje drzavnih firmi i imovine koje su prodavali ispod cene. I ugradjivali se naravno.
2. Nisu ali su isplacivane fiktivno(ljudima koji su imali zemljiste ali nisu prisli tim njivama koje su u parlogu decenijama a ne godinama. Ili su ih davali u arendu drugima pa su em dobijali korist od onoga ko ih je uzeo u rad em subvencije i gorivo za svog golfa). I ugradjivali se naravno.
3. O ovome je glupo i pricati, strane investicije su se sastojale od toga da stranac dodje u indjiju dobije livadu dzabe, poklone mu dozvole da napravi montaznu "fabriku" i dobije subvencije da zaposli radnike koje iznose onoliko koliko je plata svih tih radnika za dve godine. Kad dve godine prodju rasklopi svoju montaznu fabriku i odnese je kod drugih debila.
4. Da su ostali na vlasti isto bi to potpisali ali ne bih sa tobom o ovoj temi
5. Duhovno stanje nacije je bilo bolje za vreme slobe nego dosa. A sada je gore nego u vreme dosa. A kod slobe je bilo gore nego kod tita. A kod tita je bilo gore nego kod cara dusana, to nema veze sa politikom. Stanje nacije je npr najbolje kad su katastrofe neke tipa rata ili poplava hoces da mi kazes da nacija nije bila ujedinjena kad su bile poplave one? Ovo si lupio jbg.
6. Ovo je verovatno jedino bilo najgore kod slobe a sto se tice dos-sns duela: svi ovi "mediji" koji su sada vucicevi su onomad bili dosovi tako da su potpuno isti. Nekih vise nema ali zato su tu neki drugi. I sada opozicaja ima neke svoje koje guse kao sto je i onima dos gusio medije.

Zakljucak nije potreban ti botuj do mile volje pa ces kad te ds ubaci strabacki biti kondukter jednog dana u gsp-u ako ikad ode busplus koji je vucic doveo

Jankovic sasa lize muda nasa

Armine apruvuj mi ovo popisavanje pls

Opet, ne očekuj od mene odgovore, ja ih ne demonizujem. Samo ne mislim da su dobri, što ne znači da ovi nisu gori. Ali isto tako mislim da u globalu, kada se sve uzme u obzir situacija prilično ista kao i početkom 21. veka, i slično. Fora, u nekom pogledu smo napredovali u nekom nazadovali, a u globalu je isti kurac.
Druga je stvar što mi je trenutna vlast gadna. Jbg.

To je to ps, i bez detaljisanja se vidi da je glupost

1. Nisu ali su ih isplacivali od prodaje drzavnih firmi i imovine koje su prodavali ispod cene. I ugradjivali se naravno.

Ovde se zaboravlja da je 2008. ceo svet zapao u kurac, a to se najviše oseti u zemljama u razvoju što mi jesmo. To što je gora situacija sada nije nužno krivica vlasti posle DOSa. Da, dobrim delom jeste, ali ne u potpunosti. I da je jebeni DOS sada na vlasti, ne bi bila bolja situacija nego što jeste. Opet, ovo pričam kao neko kome šište jaja jer sam baš onako bogat.

3. O ovome je glupo i pricati, strane investicije su se sastojale od toga da stranac dodje u indjiju dobije livadu dzabe, poklone mu dozvole da napravi montaznu "fabriku" i dobije subvencije da zaposli radnike koje iznose onoliko koliko je plata svih tih radnika za dve godine. Kad dve godine prodju rasklopi svoju montaznu fabriku i odnese je kod drugih debila.

Recimo ovo. Al' što se stranih investitora tiče, u nekim sektorima je prilično kul, jebiga, u nekim je beda. Ali opet, i ova i ona vlast su pravili sranja na poljima na kojima su mogli, što reče PS. Ne možeš da napraviš sranje u ITu sve da si Mao Tse-tung jer realno je to toliko otišlo daleko da firme boli kurac ko je na vlasti ako imaš relativno obrazovane ljude spremne da rade.

4. Da su ostali na vlasti isto bi to potpisali ali ne bih sa tobom o ovoj temi

I Putin da je na vlasti bi u onoj situaciji potpisao. Samo što bi verovatno izvukao više iz tog potpisa. Loši pregovori svakako, ali je jako veliko pitanje da li bi bolje prošli da je DOS ostao.

5. Duhovno stanje nacije je bilo bolje za vreme slobe nego dosa. A sada je gore nego u vreme dosa. A kod slobe je bilo gore nego kod tita. A kod tita je bilo gore nego kod cara dusana, to nema veze sa politikom. Stanje nacije je npr najbolje kad su katastrofe neke tipa rata ili poplava hoces da mi kazes da nacija nije bila ujedinjena kad su bile poplave one? Ovo si lupio jbg.

Početak 21. veka je u neku ruku novi početak zbog svega što se dešava devedesetih, ljudi motivisaniji, više nade, ne toliko složni, ali ko ga jebe. Opet, dođe ekonomska kriza, mi najebemo, i opet ide mračan period. Da bilo je bolje nego sada, ali to ne govori mnogo o kvalitetu tadašnje vlasti nego o nečemu što se može nazvati istorijskim momentom, i novim početkom. Naravno da je bilo bolje, kada su počev od njih svaki sledeći bili novo razočarenje.

6. Ovo je verovatno jedino bilo najgore kod slobe a sto se tice dos-sns duela: svi ovi "mediji" koji su sada vucicevi su onomad bili dosovi tako da su potpuno isti. Nekih vise nema ali zato su tu neki drugi. I sada opozicaja ima neke svoje koje guse kao sto je i onima dos gusio medije.

Mislim da su gori mediji sada jer kada bismo projektovali ove ljude na vreme sa drastično manje raširenim internetom, bili bi mnogo gori od ovih. Ovako, jebiga, nije baš sve moguće kontrolisati. Ali što se mejnstrim medija tiče, da, prednjači vučko u kontrolisanju medija.

PuppetMaster
Bugarski voz znam sta je, a sta je topli zec?

Kao i bukvalni, samo verbalni. Guglaj Martinovic SNS izjava, majstor da napljuje sve i svuda, nek ne zna coveka, napljuvace ga na pajsa kola. I tako gomila stranackih pasa, ukaljaju koga god hoces.

Placen tekst koji je jebena glupost, kako znam e pa po ovome

Posebna akcija je bila obesmišljavanje organizacije Ne davimo Beograd. Naši su osmislili stranicu na Fejsbuku „Ne davimo Srbiju“ i nas četiri hiljade smo pratili tu stranu i komentarisali uvek po istom šablonu koristeći reči: Soros, izdaja, Šiptari, Amerika, pederi...“

ko je bar jednom usao na tu stranicu video je da je to neki brat kome je jednostavno muka govana, ko sto je gvozden uradio sa djb, pa kako je bedno napisano ovo haha nisam dalje citao, ali cim je pljuvanje sns odma moze tako je jebi ih, svi na gomilu, podseca me na nesto, mozda na ovce jebene, prelepa ironija ljudi koji misle da su iznad sljama koji je kontrolisan samo su na jos visem nivou sisanja ovaca, e to je ono sto ja zovem MARVA

Slusao sam Jankovica malo, ok je covek, intelektualac, vidi se da ne glumi nesto dok prica, nema onih vucicevih pateticnih uzdaha, savijanja vrata, dramskih pauza znate na sta mislim al lik kao da je otisao u drugu krajnost, od pocetka do kraja ravna linija, ne menja ni tonalitet ni tempo pricanja ni izraz lica, kao da mu fali malo harizme ili ne moze da se opusti ko Miroljub npr koji veze nema sa onim ustogljenim Miroljubom sto smo ga gledali na palmi