Prijava

deca Srbije će nam biti zahvalna, dok će deca krezavaca pljuvati na njihove slike i neće ih pominjati na zadušnice sa stidom će se u noćnom znojenju prisećati svojih starijih koji su zarad 200 evra i pakovanja pelena podržavali izdaju Srbije i krivo će im biti što su potomci takvih, a ne nekih boljih koji se u mračnim vremenima nisu prodali i plašili

8-10 godina ce jos Vucic minimum jbg

Imace 51,2 ili 50,8 proglasice pobedu,opozicija ce da kuka kako je krao(sto ce i raditi) i tako ce se zavrsiti.Mogu da potpisem

kako to jebote da je kvota na jankovica u meridianu 18 a u maxbetu 40

Nisi nesto dobro video.14,4 je valjda u mocartu mislim da ce imati blizu 20 on

u maxbetu je 40 pogledaj na jankovica

Verovatno je tolika razlika u glasovima za Vucica

Niki prijatelju dragi dan nije mogao lepse da pocne, slavice se do jutra, a od jutra idemo jos BRZE JACE BOLJE

Vucic 1.02 hahahah to ti je bombas USA na Olimpijskim igrama u kosarci

Aleksandar Vucic 65,6 % +

meni ova drzava nista nije dala

14 jankovic u maxbetu

koji ti je kurac kad je 40.00 evo sad gledam bas otvorem mi sajt

kao da su bitne jebene kvote opozicionara, čak se i kladže sprdaju sa njima, stavljaju random brojke

Vlasnik Mocarta: hm koliko da stavimo kvotu na jeremića, 22 ili 75?

Suvlasnik Mocarta: hm pa ne znam brt, svejedno je, stavi 9, neka se primi sirotinja

Studentarija i zuti govnari vadili stekove od silnih kradja tokom godina pa trpali da bi dali sebi nadu zato su granice tolike, dakle

Ljubitelj kerova, neljubitelj cimera -
Sterilni sundjer bob -
Gosn STO BEZIITE -
Blentavi beli daunovac -
Kradule stecajac -

Gospodin doktor jebac haga Vojislav Seselj +
Doktor jebac veliki gurman Nenad Canak +
Aleksandar Vucic spasitelj srbije, nas uvazeni premijer, a uskoro i predsednik, nadam se jos dugo +++++

ja ne podnosim armina, baš mi je onako gadan i odvratan, ali nas je zajednička ljubav prema premijeru i budućem predsedniku zbližila, pa ga sad ne bih menjao ni za šta <3