Prijava

Mislim
Ovo pomeranje kazaljki, Vladimir Putin je izbacio iz upotrebe. Potpuno se slazem. Mislim, bez meshanja u unutrashnje stvari Ruske Federacije.

Ima li neko iz kladioničarske sekte ko nije za Vučića? xd

koliko su Šhomara i Nikolad vešti sa kvotama videli smo, plakaće i posle izbora kao i uvek ahahah

Bolje tebi da verujemo ti makar znas ko zna dobre kladionicare hahaha

u principu nije iznenađujuća činjenica da su mahom kladioničari za krezave, slična je pretpostavka obitavanje i nepotrebno vegetiranje u okruženju bez realnih pretpostavki i predznanja ahhahahahah

Imace 51,2 ili 50,8 proglasice pobedu,opozicija ce da kuka kako je krao(sto ce i raditi) i tako ce se zavrsiti.Mogu da potpisem

Ja potpisujem 53,1. To je cifra do koje ce se nakalemiti.

Ma hteo sam da mu lupim minus mada vise nisam siguran nagurace on to na jace,sto da se drka oko 50 nabije lepo 54 ko ce da mu kaze da je krao tu.A moze sta hoce.

Propustam Vucica i Belog ostale cu nekako da iskombinujem za jedno 500 dinara ne vredi vise bacati ionako necu ubosti

ja propagiram ljubav i dobronamijernost, dok ti bomby samo vredjaš neistomišljenike, to je razlika izmedju nas i vas, jedno brdo dva univerzuma

Ja mislim da je sasvim realno da natakari sebi neku bezobraznu cifru u koju niko neće da veruje al će proći uz par dana šizenja tipa 60+%

polazeći od realnih pretpostavki, imaš oko 500.000 članova krezavih, dosta je neoženjeno i neudato iz sasvim razumljivih razloga, pola od toga vodi žene i muževe, to je 750k. Oko 300 k navijača Zvezde dodaj na to. Ima oko 300 k gadno neobrazovanih i zaostalih sa prvim i poslednjim radnim mestom što je oko 1350000. Dodaćemo 10k obožavaoca Cece. Nešto Albanaca i određen broj Muslimana koji po difoltu podržavaju protivnike Srbije, takođe Mađara i Hrvata nešto. Čankovi i Čedini to dodaju na max 1.8 -1,9 miliona što je max, ba izlaznost od 4.2 miliona kupe prnje lagano.

Bombas i ja mrzim Vucica al mi je nerealno da postoje toliko ostrascene glavice koje ne uvidjaju situaciju.Koliko ima penzionera koliko clanova partije,ljudi koji ce glasati pod pretnjom otkaza,ljudi koji ce glasati iz neke koristi,koliko ce se pokrati.I izlaznost nece biti uopste velika garant.Plus ima ogromnu podrsku zapada dal mislis da postoji 0,01 posto sanse da on ne uzme izbore pa ti si lud

Pa naravno da će ukrasti, pogledajte samo broj štampanih listića i broj stanovnika koji mogu glasati, šta, pravi 5 miliona rezervnih, u slučaju da se desi apokalipsa pa 90% listića izgori? :D

narod uzvraća udarac

Bombas i ja mrzim Vucica al mi je nerealno da postoje toliko ostrascene glavice koje ne uvidjaju situaciju.Koliko ima penzionera koliko clanova partije,ljudi koji ce glasati pod pretnjom otkaza,ljudi koji ce glasati iz neke koristi,koliko ce se pokrati.I izlaznost nece biti uopste velika garant.Plus ima ogromnu podrsku zapada dal mislis da postoji 0,01 posto sanse da on ne uzme izbore pa ti si lud

Покушаваш да објасниш матором човеку да је Ангела Меркел још одавно изабрала Вучића за председника. Док бабу не смакну њене Швабе, јахаће нас Вучић. Кад падне она, пада и наша влада и тек тада идемо на нове парламентарне изборе. Ако баба на јесен ипак не падне, онда... биће боље после 2022. године.

Propustam Vucica i Belog ostale cu nekako da iskombinujem za jedno 500 dinara ne vredi vise bacati ionako necu ubosti

Beli minus ti je cak i veca sigurica od toga da vucic dobija u prvom krugu.

Beli ce imati nekih 1,3 posto

Zvao me drugar iz osnovne da idem na kutije za Belija. Nepredvidjena dnevnica koja na Vucica 52.9 MINUS uplacena bice

Hahah Fender analiticar... Vucic je najvise puta bio u zvanicnoj poseti Putinu od svih evropskih drzavnika, retka smo zemlja koja nije uvela sankcije Rusiji, modernizujemo borbenu avijaciju zahvaljujuci Rusima, tako da ti je suplja prica da ostanak Vucica na vlasti zavisi od Merkelove.