Prijava

Nikolase trolujes vidim...

Kakav je sendvic Nikolase hahahah

Путин је ту да се Власи не досете и што пре забораве на Шредера и Меркелову, а Вучић у сваком разговору са руским званичницима напомиње да ће Србија у ЕУ (која се распада). А највише пута у званичној посети је био Немачкој, а не Русији. Дакле, још га баба држи у у шаци.

Haha, ona zvala sto je izvalila da je Natasa Jeremic sef narko kartela, i inace je jajara, evo ga i u emisiji
https://www.youtube.com/watch?v=MwlGPOmbCyE

lik doskoro bio u dss.
tanka linija od ne u eu do ajmo svi u eu.

Pošto smo utvrdili da Peković nije (nikada ni bio) legenda KK Partizan, ni da Ivica Kralj nije legenda FK Partizan pa može da prisustvuje mitingu SNS-a, da li sada Grbović prestaje da bude legenda KK Partizan s obzirom na to da je dao podršku s ostalih 649 javnih ličnosti i akademika Aleksandru Vučiću? Avangarda se izgleda ruga "krezavima" tako što će se podvući pod skute predsednika i rušiti sistem iznutra, pametno, pametno!

Peković može da bude samo govno KK Partizana ostali su legende sve da podrže i satanu lično

A pa znaci niste jednoglasni. Ja sam mislio imate neki zbor pa se odluci ko je legenda a ko nije pa onda svi znate da ne bi dolazilo do ovoga

Pa to, zato i pitam, već smo utvrdili da peković nije legenda jer je vučićev plaćenik doveden da upropasti kk partizan, to mi je razjašnjeno, pa mi sad nije jasna situacija oko grbe legende.

Ja za grbu nisam ni znao ali mi za ivicu kralja nije bilo jasno. Dusane jel ivica kralj legenda partizana mozes li mi razjasniti ako si tu?

Pa ovo sa grbom je sveže, juče-prekjuče, kad su već izašli s tim potpisima podrške...

Pa ništa, na onih gore pobrojanih 300k delija, ne znam koliko poštovalaca lika i dela Cece, te ostalih pobrojanih, dodati i jedno 600k grobara sa sve legendama, nelegendama, bivšim legendama i polulegendama i eto vučića na 55%. Eh grbo grbo šta napravi sad...

IVICI JE DANAS ROĐENDAN!

Vucic ce imati 53,1 posto brt sto mi ne verujes?
+/- 0,2%

Ivica jeste
Crnogorsko govedo može da bude samo legenda crnogorskog obora odakle je došao

E hvala brt. I ja sam stvarno mislio da jeste(da sam grobar smatrao bih ga legendom) nego bombas kaze da nije pa ono otkud znam

Pa ja sad ne znam stvarno. Pa čekaj, možda su sad ivica, grba i peković legende zabranjenih!

Vazda ta komedija s legendama avangarde...

Grbović je slepac koji kuka godinama za dinar, samo što je glup ko kurac i nije uspeo da zaradi ništa pa se prodao. To kolika je on legenda Partizana to ćete videti ako ikad kroči u pionir.
I uopšte, ti slučajevi su samo izuzeci koji potvrđuju pravilo. Meni je jasno da vas boli što ste samo sportsko krilo krezavaca, ali nemojte se potresati jer ste uvek to i bili. Grobari su nešto drugo, vi to ne možete razumeti. Jebote koji je to kompleks, samo čekaju nekog mučenika bez para pa da se uhvate Partizana. Ne možemo mi navijači određivati odraslim ljudima šta da rade, mi kao navijači smo pokazali ko smo i šta smo. Kad režim pošalje nasilnike i mafijaše na tribine Marakane da vas biju onda se javite. Kad vam budu terali trenera i potpredsednika tada se javite. Do tada mesite torte i tišina. Jebote nije ih sramota...