Prijava

Pa da, u Sopotu piše "veći od broja birača prijavljenih na izbore", znači ne broja izašlih i ne jedan listić. Možda im je sjebana terminologija, ali je bitno drugačija od one gde je stvarno jedan listić više završio nekako u kutiji, što mi je skroz okej istolerisati.

Pa i to je u principu nebitno ako ne zavrse u kutiji. A ako su izvalili da ih ima vise onda nisu u kutiji jelda.

Pa i to je u principu bitno ako zavrse u kutiji. A ako nisu izvalili da ih nema vise onda jesu u kutiji jelda.

Лик из Зенице ми је претио преко Фејса због објаве на Твитеру у којој прозивам шетаче.

Фејс није исто што и Твитер.
Протести у Београду - душебрижник из Зенице

ЗЕНИЦА
Е
Н
И
Ц
А

Ona, a? Nemem zvuk, ne mogu da čujem, ali mi ide na živac opasno ta na štiklama, utripovala uticaj. Malo toga radi besplatno, inače.

Daj link od tvog tvitera fenedere da pratimo to prepucavanje.

Muski je glas. Pa cim naplaćuje sve to, očigledno je da ima nekakav uticaj.

djubrad, svima razbiti lobanjice

Poenta je da nema. Uticaj se gradi izražavanjem mišljenja. Kada se počne mišljenje kupovati, tj. kreirati parama, gubi se uticaj. Nije tema sad, nema veze :)

EDIT: Videlo se i tokom predizborne kampanje kod nekih.

Daj tnjiter fendere.

Не може, Милоше. Прати ме полиција, речено ми је да закључам Твитер, да би могли да прегледају преписку. Најеб'о сам к'о Пујо. Метафора са Лисичијим Потоком се тумачи као позив на линч.
Сад прешли на Фејс да ми шаљу претње са неких профила, где стављају слике Отпора и сличне ствари.

Kasnim 10 strana. Dok iščitam pa ću pišem izveštaj, bio sam sinoć.

a i ti si retos, gde živiš jbg, nije više 1987. pa da možeš da pišeš tako

Fendere preseli se u becmen i kazi im da ti se napuse kurca

Nidzo slabo te lajkaju na twitersu, dobro nemas bas puno pratilaca, ali ipak

Molim za objasnjenje:
U nastavku teksta koristicu SAMO podatke Republickog zavoda za statistiku i RIK !!!
1. RIK je objavio da biracki spisak sadrzi 6.739.441 imena gradjana sa pravom glasa.
2. RZZS kaze da u Srbiji (bez Kosova i Metohije) zivi 7.076.372 drzavljana Srbije
3. RIK kaze da na Kosovu ima 106.094 biraca.
To znaci da u Srbiji (bez Kosova) ima 6.633.347 glasaca.
To nas vodi do toga da mladjih od 18 godina ima 443.025
A sada da proverimo jos jednu stvar.
RZZS kaze da je u 2015 godini bilo rodjeno 65.657 drzavljana. Ako uzmemo to za prosek i pomnozimo sa 18 godina dolazimo do cifre od 1.181.826 mladjih od 18 godina.
Ali da ja ne pametujem.
RZZS pravi tri projekcije (nizu, srednju i visoku) o broju stanovnista gde kazu da mladjih od 18 ima 1.288.041 (naravno koristim manju projekciju)
Ako ovaj broj oduzmemo od ukupnog broja stanovnika dolazimo do broja 5.788.331 sto bi trebao da predstavlja i broj glasaca.
Da uporedimo RIK i RZZS
1. 6.739.441 glasac
2. 5.788.331 glasac
Razlika je 951.110 ....
Da li su ovo pokradeni glasovi umrlih ?
Negativni prirastaj je 38.021 (za 2015) pa da kazemo da je to prosek.
Republicki izbori 2000-te godine su imali po RIK-u 6.493.080 glasaca.
Danas imamo 6.739.441 glasa opet naravno po RIK-u.
To mu dodje 246.361 glasac vise nego pre 17 godina. Ako negativni prirastaj pomnozimo sa 17 godina nama treba da "fali" 646.357 glasac a ne da imamo visak.
Broj glasaca u inostranstvu po RIK je 8.471 !!! A svi znamo da zivi bar 2.000.000.
Eto taj deo sto ne izlazi na izbore.
P.S. RIK tvrdi da Beogradu ima 1.618.264 glasaca a sajt Vlade Srbije se poziva na statisticku podatak da u Beogradu zivid 1.659.440 gradjana, sto znaci da u Beogradu ima 41.176 mladjih od 18 godina !!!!

kradja manipulacija, izbori potpuno nelegalni mora pasti na protestima

Hoće li biti danas protesta? I da li pada kiša u Bgd?
Treba do grada da odem a ne da mi se ako ima studentskih govana po ulici.