Prijava

Sećam se vladavine pokvarenih žutih, kad pripadnost njihovoj stranci uglavnom nije bila uslov da bi čovek ostvario svoje bazične potrebe

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA

Smej se kako hoćeš, ja sam tada vodio firmu, a ti se možda preko veze upisao u obdanište. A i ovim SNS-ovcima agresivnim, što vređaju druge, mogu samo da poručim jedno (od toga me odvraća dobro vaspitanje, ali me srce vuče).
U stvari, neću.
Neka vam se desi ono što želite drugima. I dabogda vam deca odrastala u društvu koje vi oblikujete, al da ne znaju da kradu i muvaju.
Nego, to što se smeješ, ahaha, ja sam zaista u to vreme mogao pristojne pare da zaradim vodeći posao koji nije nadgledala stranka, već su za procenu toga bili zadužena nezavisna tela, pa sam tad i uzeo neke pare. A danas kad bi se to desilo - nikad.

sve je bilo jeftinije i plate su bile vece-fakat.

ja sam tada vodio firmu, a ti se možda preko veze upisao u obdanište.

Vau!

A i ovim SNS-ovcima agresivnim, što vređaju druge, mogu samo da poručim jedno

Vau!

Neka vam se desi ono što želite drugima. I dabogda vam deca odrastala u društvu koje vi oblikujete, al da ne znaju da kradu i muvaju.

Vau!

Samo laješ, a blage veze nemaš.

Mnogo ljudi koje sam upoznao na ovom sajtu, tokom devet-deset godina, i sa njima se družio uživo, otišlo je odavde, zato što nisu mogli da izdrže debilizam. Ja sam tad mislio da preteruju. Oni nisu mogli da izdrže tu malu količinu debilizma, ali kada su oni otišli, ovo mesto se pretvorilo u debil-paradu. Preovlađujuća fauna postali su klinci sa nekim poludefinisanim ekstremno desnim političkim uverenjima, koji dižu galamu bez suviše mozga i uglavnom nemaju pojma ni o čemu osim o popularnoj kulturi i govnima koje srču preko interneta kroz oči do mozga. Ne želim više da učestvujem u tome. Jebite se, gamadi mala.

Sto si se uzrujal brt

Šta si se unervozio kao neka usplahirena klinkica?

Какви курчеви жути, доба господина професора доктора Војислава Коштунице је до сада непревазиђено и неће се поновити у ближој будућности. Валдемаре, опуштено, друже мој, немој дозволити себи да те секира јебени Маестро и нечији окултни дупли налог хахаха

A jeste bilo para u kostunicino doba bas se fino prodavalo sve zivo

Valdemar je jedan veliki gospodin.

opusteno,vald,bacas svoju pricu,oni svoju,vidi se ko tu bolje barata argumentima,ne brini se

a to sigurno nije demigod hahah

Ja mislim da se valdemar trajno odjavio

Mozemo pricati emotivno i sa razlicitih pozicija, ali cinjenice jebu neumoljivo i nemilosrdno.One kazu:

Plate 2008 daleko vece nego danas (i u dinarima i u evrima i po vrednosti)
Penzije - pogledaj iznad
Kultura - ne moze se porediti, koncerti top stranih bendova i ostalo, danas Ceca i informer
Drustveni dijalog - nemerljiva razlika, stabilno i ne toliko podeljeno drustvo, mnogo manje mrznje, normalnija prica 2008

Nepotpisan briselski sporazum, mnogo kurcevitija spolja politika, daleko od ove podanicke

Mnogo manji dug drzave

Eh jbt ko da se nesto znacajno desilo 2008. Hm sta bese ono?

Bombas mogu sve isto ko ti da napisem samo 1985-u i tu tvoju dveiljade osmu jel bi voleo tito da se vrati mozda?

Arm jebemo karamo zutima kurac u usta stavljamo